Hanys_

Pacino fantastický, příběh krásně předvídatelný. Jen škoda že místo O´Donnella nebyl někdo schopnější a že 2.5 hodiny je na takové pomalé drama trochu moc. 7.5/10 ()

Cassandra

Skvělý film se skvělým Pacinem, jen bych vytkla moc americký konec. Ten proslov o amputaci ducha si mohli odpustit, vydržela jsem se nepozvracet jen díky Pacinovi. Asi to zní trochu silně, já ale moc nemusím patetické závěry plné vzletných, "nachystaně" znějících slov, protože jsme zastánkyní názoru, že lidé se takhle většinou nevyjadřují, ale říkají věci spíše oklikou, zakoktávají se, něco nedořeknou. Je ovšem fakt, že zrovna Pacinova postava by takový projev, jaký zazněl ve filmu, asi pronést mohla. ()

Radim

Strhují koncert Al Pacina v roli nesnesitelného slepého vojáka ve výslužbě. Scény učitele tanga a řidiče Ferrari byly neskutečně silné, vše mi bohužel zkazilo velkohubé americké finále. ()

Ještěřák

Al Pacino je pan herec, ale nesmí "promluvit" česky. To jsem si předem uvědomil a tak mě film - i přes ten velmi debilní a velmi americký potlesk na konci - nezklamal. Mít takového "tatínka", nikdy jsem na základce neměl "ředitelskou". :o)) ()

Ondis

Celou dobu mě tahle dvojka Al Pacino, Chris O' Donnell bavila; Al jako slepý válečný vysloužilec a Chris jako vzorný studentík vyhlášené vysoké školy. Sice si cestu k sobě hledali docela dlouhou dobu, ale nakonec si na sebe skvěle zvykli a začali tvořit sehraný pár. Kdo by tomu věřil, kolik zážitků a zábavy se dá zažít se starým dědkem, navíc slepým :-) ()

Schuldiner

Souhlasím zde s některými komentáři, které se ´´naváží´´ do zbytečně patetického konce - mluvím o tom obrovském aplausu.. i o tom úplném převrácení odpovědnosti a trestů za ten ´´průser´´.. A je fakt, že Pacino má lepší filmy, i když si na jeho výkon v tomto snímku rozhodně stěžovat nemůžu... 75% ()

DannyBoy80

Solidní film s výborným Al Pacinem, keterý mi zejména v některých scénách druhé poloviny filmu zavřel (nebo otevřel?) hubu. Trošku tomu škodí ta délka, která silné situaci rozmělňuje. Nicméně příjemný film, který vykouzlí úsměv na rtu, někdy a někdy ne. Mladý Hoffman sympaticky, velmi zapamatovatelně na malém prostoru. Je vidět, že z něj něco vyroste. ()

kornitko

Al Pacino je pan herec a za tohle naprosto zasloužený oscar. Možná si za pár let ani nevzpomenu o čem vlastně ten film byl, jen si budu pamatovat, že to byl film kde Al Pacino ukázal svou genialitu. ()

kobe6

Ach Ale...jak ty to děláš. Mnoho scén z tohoto snímku si rád zapamatuju (Tango, Ferrari, Konec) a to vše díky tobě. Chris sekunduje co mu síly stačí, ale toto je opravdu unikátní podívaná. Kdyby to šlo tak Alovi poděkuju osobně za nádherně prožité chvíle... ()

lucijelucije

Al Pacino vás strhne do děje, a ani vám nevadí, že trvá 157 min =) Pěkně se to plynule rozjíždí, a na konci tomu není jinak. Al Pacino vás pořád překvapuje, výborný herecký výkon, kdybych nevěděla, že je to role..ale ne, i tak jsem mu to všechno věřila =) Neurvalý, ale citlivý. Zasáhlo mě to..!!! ()

filipvrbik

Velmi přeceňovaný film, zápletka je vlastně strašně jednoduchá- slepý člověk jede na výlet se studentem, který má problém ve škole a postupně se sblíží - co se týče výkonu Al Pacina, nechápu nad čím slintáte-pořád kouká do blba a nadává -to bych zahrál taky, když si film představím jsou tam jen tři dobré scény- tango, ferrari a závěrečná řeč- pokus o sebevraždu nestojí za nic, a ty tahanice kdo polil ředitele taky ne...50% (navíc jsem čekal romantickou zápletku, když se to jmenuje vůně ženy- a nebylo tam zhola nic) ()

Paldiny

Ide si to svoju šamblónu, tentokrát nevrlého slepca, ktorému prinavráti zrak mladý opatrovateľ a ten si zas na oplátku vezme chýbajúci kúsok otca, čo mu nechcel byť oporou. Žiaľ len priemerný námet dvíha do vyšších čísel presvedčivý Pacino a jeho talent vykorčuľovať z viacerých hereckých výziev, kde tentokrát zvláda nielen handicapovanú postavu, ale aj jej rozštiepenú povahu poznačenú bolestivou minulosťou. Strieda sa tu tak pestrá paleta vtipných, dramatických, napínavých a pri jazde autom tiež adrenalínových pasáží, ktoré vedú k jednému cieľu, kde charakter a hrdosť hrajú prvé husle. ()

cmenda

Tady se Al Pacino vyznamenal .Ze začátku filmu jsem měl smíšené pocity ale nakonec jsem byl příjemě překvapen . ()

Rozjimatel

Režiséri ako Martin Brest sú akýmsi zvláštnym úkazom, svojim spôsobom fenoménom. Ako je možné, že očividne veľmi schopný režisér natočí v rokoch 1984-1998 4 výborné filmy a potom natočí už len jediný, totálne odpadový film? Vôňa ženy je jeden z tých štyroch. Je výborný vo všetkých ohľadoch. V hereckých výkonoch, predovšetkým Al Pacina, ale prekvapujúco dobre zahral aj mladý, pre mňa úplne neznámy Chris O'Donnell. V hudobnej stránke, veď Thomas Newman je stávka na istotu. V dramatickej línii, ktorá je vhodne odľahčená humornými situáciami. A v neposlednom rade v silnom závere, ktorým je film výborne vygradovaný. ()

Delaney

Až na pár přeslazených míst (která jsem rád odpustil, ale jen díky Al Pacinovi) jsem si film skvělě užil 85% ()

Yardie

Skvělý Al Pacino! S celý film stoupá a padá! nebýt něho a jeho úchvatného výkonu, film by asi za moc nestál. Příběh je už trošku obehraný - zapšklý starý člověk se stane kamarádem mladého kluka. Zde mi chybělo trošku větší prokreslení a postupné skamarádění. Přišlo mi to, že Al Pacino byl kamarád z ničeho nic, aniž by si to Chris nějak zasloužil. Ale možná, že to tak být mělo, že si Al na tvrďáka jen hrál. Ale něco mi na tom chybělo, atmosféra mi nepřipadala tak úchvatná, jak by mohla být. Nicméně i přesto by film byl asi na 3* a solidní průměr, za výkon Al Pacina 4*. Howgh! ()