silentname

"A Welcome Home Christmas" bude asi prvým skutočne zlým vianočným TV filmom za rok 2020. Lifetime Channel zatiaľ tohto roku celkom šlapal, no tu som teda celkom slušne narazil. Možno za to môže fakt, že včera som mal film, kde som musel veľa vecí oceniť, no nemyslím si. Pretože v mnohých aspektoch tento film jednoducho nefunguje. V prvom rade chémia medzi našou hlavnou dvojicou je skutočne slabá. Nemáte pocit, že sa do seba Chloe s Michaelom reálne zaľúbili. Len nasledujú scenár. A úprimne netuším koho za toto obviniť. Brian Herzlinger mi minulý rok priniesol "A Christmas Movie Christmas", ktoré bolo oveľa vtipnejšie a funkčnejšie. Herecké výkony sú tu chabé, postavy sú maximálne plytké, nikto nedáva do toho ani len štipku reálneho charakteru a celé to dokopy len ťahá tá misia - "Operation Santa Claus". A keď už sme pri tom, niečo si povedzme o závere filmu. Hoci neurobí klasický gýčovitý zvrat, tak sa rozhodne miesto toho priniesť do filmu magické elementy. Nič proti tomu. Ale prečo to do toho dali len na posledných 10 minút? Pôsobí to ako úplne mimo rozhodnutie na poslednú chvíľu. Neviem čo viac dodať okrem toho, že toto je prvý film, ktorý bol skutočne absolútne nudný. Nič ma na ňom nedržalo. Možno s výnimkou Charlene Tilton, ktorá pôsobila ako jediná, že svojej postave aj niečo pridáva. Napriek tomu, že to bolo celkom stupídne. Hodnotenie: D+ ()