Stay Off the App

silentname

"Stay Off The App" ma nalákalo na film o apke, kde môžu ľudia za parádne selfies a videá prísť k parádnym peniazom. A hoci to zaváňalo od pohľadu béčkovou produkciou, bol som predsa len zvedavý kam sa táto nenápadná záležitosť vyvine. No vo výsledku je tento film tak neskutočne odfláknutý, že miestami to od nekvality pobaví a miestami skutočne otrávi.Dalo by sa skoro povedať, že tento film je mietami tak zlý, až je dobrý. No na iných miestach je proste len regulérne zlý. Tento film v podstate najviac zlyháva v základných aspektoch. V prvom rade je to mizerne napísané. Je to film, kde nič nemá ani hlavu ani pätu, všetko je vysoko pritiahnuté za vlasy, jednanie a reakcie postáv v mnohých scénkach nedávajú zmysel a všetci pôsobia buť absolútne znudení alebo stratení. A tým sa dostávame k druhému problému. Herecké výkony. Povedzte mi jedného herca, ktorý tu podal dobrý výkon. Nikto. Absolútne nikto v tomto filme nepodáva dobré výkony. Je to absolútne umelé. Sem-tam film vytiahne nejaký ten vtip, pri ktorom som úprimne rozmýšľal, že o čo vlastne tvorcom ide. Najlepšie je to vidieť v úvode, keď žena príde nahlásiť vraždu svojho muža a dočkáte sa Jackovej reakcie. Je to až komické kam sa to posunie, no reagoval by v reálnom svete niekto takýmto spôsobom? Filmu neudeľujem svoj najnižší rating len z dvoch dôvodov. V prvom rade chce na niečo poukázať. Hoci absolútne tragickým spôsobom ale predsa. A miestami som sa na blbosti filmu skutočne bavil. Ale odporúčať na sledovanie to nebudem nikomu. Hodnotenie: D- ()