poster

Jungleground

Akční / Sci-Fi / Thriller

Kanada, 1995, 90 min

 • cunesk8
  ****

  Málo známý akční snímek v podobném stylu jako staří dobří Warriors z roku 1979, akorát je zde na útěku policajt, kterému nevyšel zátah ve čtvrti "Jungleground" a je chycen místním drogovým gangem "Rockers" ovládající čtvrť. Na rok 1995 se jedná o slušný punkový akčňák. 80%(7.2.2015)

 • skipercak
  ***

  Piper v jednom roku, dvakrat na uteku. Tentokrat ako policajt, ktory uteka pred pomstychtivymi gangstrami. Fajn becko a plno subojov.(25.8.2016)

 • vegetol.mp
  ****

  Překvapivě dobré kanadské béčko, které se může pochlubit charismatickým Roddy Piperem v hlavní roli i solidním zpracováním. Největší devizou Jungleground je, že není vůbec špatně udělaný a je škoda, že to byl jediný celovečerní film, který režisér Don Allan natočil. Film vůbec nepůsobí levně, je tu plno přestřelek i rvaček, ve kterých může Piper zužitkovat svou minulost wrestlera. Ale pokud někdo čeká nějaké fighty se složitou choreografií, bude zklamaný. Tohle je na úrovni tvrdých hospodských rvaček. Jak už tu bylo napsáno, pokud má někdo rád filmy jako The Warriors, Útěk z New Yorku nebo třeba Judgment night od Stephena Hopkinse, tohle béčko si užije. 70%(13.8.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace