Reklama

Reklama

Longstreet

(seriál)
Akční / Krimi / Drama
USA, 1971, 23x60 min

Kamera:

Al Francis

Hrají:

James Franciscus, Peter Mark Richman, Ann Doran, Bruce Lee, Barry Nelson, Melendy Britt, Louis Gossett Jr., Brooke Bundy, John McIntire (více)
(další profese)

Recenze (2)

Rominator

všechny recenze uživatele

Bruce Lee se objevil ve čtyřech epizodách jako obchodník se starožitnostmi a Jeet Kune Do expert Li Tsung, který se stane instruktorem bojových umění pro slepého soukromého detektiva Mikea Longstreeta. Bruce Lee hraje v epizodách: The Way of the Intercepting Fist - Spell Legacy Like Death - Wednesday's Child - I See, Said the Blind Man. ()

Mol 

všechny recenze uživatele

LIKE EVERYONE ELSE, YOU WANT TO LEARN THE WAY TO WIN, BUT NEVER TO ACCEPT THE WAY OF LOSE. TO ACCEPT DEFEAT TO LEARN TO DIE IS TO BE LIBERATED FROM IT. SO WHEN TOMORROW COMES, YOU MUST FREE YOUR AMBITIOUS MIND AND LEARN THE ART OF DYING!! Díval jsem se jen na epizody, ve kterých účinkuje nesmrtelný Bruce Lee. Tedy 4 díly a musím říct, že nechápu proč hlavní postava musí být slepá. Asiat v hlavní roli by se divákům nelíbil, ale hlavní hrdina detektivky s bílou holí ano? Věřím, že díly bez Bruce jsou dost nudné a proto hodnotím 3 hvězdami, pro klasický šedý průměr starých detektivkových záležitostí. ()

Reklama

Galerie (50)

Zajímavosti (4)

  • O choreografii bojových scén se v pilotním díle postaral instruktor bojových umění, zakladatel stylu Jeet Kune Do, filozof, producent, scenárista, režisér a herec Bruce Lee. (Rominator)
  • Děj seriálu se odehrává v New Orleans, většina natáčení však probíhala v Los Angeles. (Rominator)
  • Slepý soukromý detektiv Mike Longstreet (James Franciscus) byl z části inspirován postavou, kterou vytvořil spisovatel Baynard Kendrick, který je autorem řady detektivních románů, v nichž je hlavní postavou slepý soukromý detektiv Duncan Maclain. (Rominator)

Reklama

Reklama