Blízko smrti (TV film)

Scénografie:

Graeme Murray

Kostýmy:

Carla Hetland

Neoriginálny televízny príbeh o rodine, stroskotajúcej súkromným lietadlom v nehostinných, kruto zasnežených horách. Druhou líniou príbehu je záchranná misia. Treťou poučenie, klišé a rutina. Ale i vďaka charizmatickému Williamovi Devaneovi sa na to pozerá dobre.(30.12.2006)

• Radyo

Letadlo spadlo v zasněžených horách, nastává boj o přežití... Takový neslaný, nemastný odvar filmů Přežít nebo Na ostří nože divákům nenabízí vpodstatě nic nového (otřepané téma), nic překvapivého (charaktery jednotlivých postav jsou jakoby překopírované z nějaké telenovely), ani nic zajímavého (kromě pár záběrů zasněžené přírody). Je to sice lepší, než koukat 90 minut do zdi, ale jinak...(9.11.2003)

• Bumlaa

Velmi slabý a předvídatelný děj. Navíc jsem vůbec nevěřil hercům, že mrznou. Spíš to vypadalo jako by byli na dovolené bez jídla.(2.2.2009)

• lesumir

Ne, Radyo, nemáš pravdu. Já ybch se radši koukal do zdi. Větší kravinu jsem neviděl, teda viděl, ale aspoň jsem se u ní tolik nenudil!(8.8.2006)

• Terva

Uprostřed hor, bez základního vybavení a bez jídla musí najít způsob, jak se spolu konečně domluvit. Jde totiž o hodně - o přežití - a o další snímek, který si vzal na paškál katastrofu letadla a sám se stal skoro katastrofou.(10.9.2011)