Manželka udělá nemyslitelné kroky pro šanci na úspěšné těhotenství. (mikki089)

filmfanouch

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

V hlavní roli páté epizody American Horror Stories se objevuje Billie Lourd, která je již od 7. série součástí klasického American Horror Story. Ve finiši je poté 5. epizoda menším zlepšením oproti dvoum předchozím epizodám a kvalitami má blíže k prvním dvou dílům. Na staré dobré American Horror Story se sice Stories nadále nechytá, přesto je ovšem epizoda BA'AL rozhodně fajn.   Je to i díky Billie Lourd, která je jednoduše skvělá a výrazně převyšuje veškeré ostatní členy obsazení. Opět platí problém, že má na tento příběh čas pouze jediná osoba, v tomto případě ovšem příběh nepůsobí kdovíjak natahovaným způsobem a naopak nabízí slušný potenciál pro případné navázání v budoucnosti. V rámci BA'AL celkem slušně funguje atmosféra, i vizuální stránka působí o poznání nápaditěji než v případě posledních dvou epizod.   Kromě Billie Lourd v podstatě herecké výkony za zmínku dvakrát nestojí a ani postavy samotné kromě Liv za zmínku dvakrát nestojí. Finále patří k nejslabší části, kdy se tak trochu nabourá doposud klidně budovaná atmosféra a dojde k finále, které k doposud budovanému příběhu tak úplně nesedí. Právě finální scéna ovšem ukazuje, že celá tato epizoda stojí především na výkonu Billie Lourd. BA' AL má pořád k nějaké velké parádě daleko, rozhodně jde ovšem doposud o zlepšení oproti dvou předchozím epizodám. Tak snad bude kvalita následujících dílů American Horror Stories jedině narůstat..... ()

Gorehound

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Aj keď je to celé trošku predvídateľné(ale tvorcovia sa ani netvária, že vynašli Ameriku), stále je to výborne spracované, zábavné, sexy, občas príjemne nekorektné a gory. Dobrá poviedka, seriál ako celok naozaj baví, a o to hlavne, myslím, ide. ()

stitch7

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zatím určitě nejpovedenější epizoda, moc se mi líbil plot twist. Jen to vysvětlování na konci šlo určitě vymyslet jinak, než takhle doslovně a Matta mohl hrát někdo charismatičtější. Billie Lourd ale jede! <3 ()

DavidHolub

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Spoiler: Čekal jsem více, bohužel. Stopáž byla sice vyhovující, ale příliš podle mě nebyl tak dobrý a zajímavý. Kdyby to na ženskou nenastražili bylo by to podle mě mnohem lepší. Co se týče konce, ten jsem také čekal lepší. Ale nebylo to špatné. 60% ()

Vabr

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

První konečně aspoň trochu normální díl...tedy aspoň do 40. minuty. Tohle je také první díl bez nějakých dementních korektností a zbytečných otravujících leseb, gayů atd. Herecké složení nějak ujde, ale upřímně se mi moc jejich hraní nelíbilo. Příběh je taky aspoň nějak normální a vcelku i normálně zrealizovaný, ale po 40. minutě nastává plno absurdních zvratů, nesmyslných killů a wtf chování a logika postav, že díl spadne na 2* a říkám si, proč to museli tak zmrvit. ()

IZFNP

Najlepšie úvodné titulky série. Jednoduché, efektívne, mrazivé a štýlové. Oldschool AHS kvalita. Epizóda bola ok. ()