poster

GTO (TV seriál)

 • Japonsko

  グレート・ティーチャー・オニヅカ

 • Japonsko

  Guréto tíčá Onizuka

 • USA

  GTO: Great teacher Onizuka

Animovaný / Akční / Drama / Komedie

Japonsko, 1999, 1x45 + 42x24 min

 • LordSnape
  ****

  Onizuka je fakt magor! Je to učitel, který je i přes své určité kvality blbější jak jeho studenti. Onizuka je raubíř a jako bývalý motorkář vás dokáže vysekat z nejednoho maléru. Onizuka vždycky hraje fér a svým studentům rozumí. Onizuka z vás dokáže udělat i hvězdu showbusinessu. Onizuka kouří víc jak vedení fabriky Philip Morris. Onizuka dokáže udělat školu zábavnou a svými ksichty občas nejednoho rozhodit. Onizuka vám dokáže zaplatit i luxusní výlet na Okinawu. Great Teacher Onizuka je zkrátka člověk, který by výrazně pozvedl i naše zchátralé školství! GTO je seriál plný vtipných gagů, libových scén a při výletu na Okinawu si budete muset držet židli, abyste z ní smíchy nespadli... 8/10(9.12.2007)

 • daEmoNickY
  *****

  Skola je boj a ucitel Onizuka ovlada Umeni Valky. Kdyz si zminovane dilo proctete, tak zjistite, ze jeho reseni jsou v souladu s nejvyssim vitezstvim (vyhrat bez boje). Zde je Umeni Valky k nalezeni http://www.chinapage.com/sunzi-e.html (anglicky) . ________ SPOJITOST ________ Pro pohled z druhe strany - slabocha, (skoro)zaka a "luzra" - http://www.csfd.cz/film/231777-welcome-to-the-nhk-nhk-ni-youkoso/ . ________ DOPORUCENE ________ http://www.anime-planet.com/anime/great-teacher-onizuka(18.6.2009)

 • Soundtrack
  *****

  43 dílů uběhlo jako voda a já začínám mít obavy, že takhle dobrý anime zas nějakou dobu neuvidím.. Těšil jsem se na každý díl dopředu, na tuny situačního humoru, Onizuku, který se někdy choval jako největší hovado a někdy jako nejmoudřejší muž světa. Vedlejší postavy taky fajn, animace dobrá a osobitá. Ty Onizukovy ksichty jsou opravdu unikátní.. nejvíc jsem se ale vždycky těšil na fantastický soundtrack, který udělal epickou scénu z čehokoliv :) Mít to trochu promakanější konec, bylo by to i na topku..(18.8.2013)

 • Hitman_47
  *****

  Pokud máte v oblibě anime z High school prostředí, tak s Onizukou Eikichi, 22 let neuděláte chybu. Z téměř každé epizody plyne nějaké to ponaučení...ale k čertu s tím, tohle bylo v South Parku taky a nikdo tomu nikdy moc pozornosti nevěnoval...nás zajímá ten fuss okolo toho všeho, že jo :) Onizuka má správný apetit, který mu všichni schvalujem...teda spíš muži ;) Jinak, jak už je zde zmíněno, tak si GTO vypůjčuje koncept z Golden boye...tzn. ať už je problém sebevětší, tak ho GTO vždycky nakonec vyřeší a vše se v dobré obrátí. Jo a málem bych zapomněl na největší plus tohoto anime...jednoznačně hlavní charakter (překvápko, co?)....ten japončík, který Onizuku namluvil, by si zasloužil nějakou cenu :)) Pokud tento kousek uvidíte se někde "válet"....BERTE TO!!!(24.9.2006)

 • SonGokussj
  *****

  Velmi oblíbené anime. Vytknul bych mu možná jen občasnou jednoduchost a způsob, kterým se snaží poučit své žáky není vždy úplně originální, i když se tak tváří. Každopádně určitě silná 4. 85% Edit: 30.11.2012 -> Anime mi stále leží v hlavě, kdykoli si na něj vzpomenu, tak se usměju, před půlrokem jsem ho shlédl znova a smál se, brečel, za břicho se popadal, nejspíš se na to kouknu zas :-) Řadím to mezi ty anime, které jsou -opravdu- kvalitní a neměly by chybět u kohokoli v hlavě :-) 95%(6.12.2010)