Trailer 1

silentname

Posledný tohtoročný film od Disney, ktorý som ešte nevidel a nehodnotil bolo "Safety". Myslím si, že v jadre sa Disney rozhodli správne, keď chcú hovoriť silné životné príbehy, no v prípade tohto filmu je veľmi cítiť, že ide o Disney film. Verím tomu, že je to podľa skutočnosti a aj mnohým udalostiam, ale sú podané veľmi Disney štýlom. Veľmi zľahka a postavy aj rozprávajú vždy ako Disney postavy. Mám rád našich hlavných hrdinov, no myslím si, že vedľajšie postavy by si zaslúžili tiež trošku väčšiu dávku priestoru. Sú sympatické a chcel som ich poznať trošku lepšie. Okrem toho miestami sa film vie trošku zamotať vo svojich príbehových líniách. Snaží sa to nejako skĺbiť, no myslím si, že toho bolo trošku moc. Miestami je to vtipné, z drvivej väčšiny to zachováva silné dramatické momentky a celkovo môžem potvrdiť, že som spokojný s výsledkom. Neviem či je to film, ktorý ocenia všetci, no vnútorne ma na konci presvedčil a záležalo mi na našich dvoch bratoch. Je len škoda, že je vidieť celú dobu za tým ruky Disney. Hodnotenie: B+ ()