• metztlimoon

Ja si nepomôžem, ono je to také cukrové, patetické a naivné, že ma to vždy prinúti škodoradostne sa na tých ľudoch zabávať, takže by som to kľudne zaradila do kategórie "komédia" :D Ale aby sme tu neboli úplne neobjektívni, tento patok (=odpad) má však aj pár plusov: Thalia je pekná ženská a dá sa na ňu pozerať (na rozdiel od iných (porno)herečiek v iných telenovelách), seriál nemá milión častí ale "iba" 80 a v každej sa udeje aspoň niečo, plus ešte fajn slovenský dabing (to je taktiež jedna z vecí, ktorá sa vyskytne len raz za uhorský rok;)). Dávam dve, lebo rozhodne som videla už aj oveľa horšie veci, ako bolo toto (napr. Klub sráčov, Oni, Felicitys Journey, akékoľvek televízne noviny).(12.11.2011)

• L_O_U_S

Musím tu hvězdičku udělit, páč jsem Rosalindu sledoval, i když to byla samozřejmě volovina, ale ve srovnání s jinými (JSI MŮJ ŽIVOT, MÁ TLUSTÁ VALENTÝNA) je tohle skvost. Nejlepší byla asi scéna, ve které zdrcená rodina lamentovala nad tím, že Rosalindě zbyla po bouračce na tváři jizva, kterou ji poté velmi snadno odstranili. To vše za doprovodu úžasně dramatické smyčcové hudby. (227.)(27.5.2007)

Telenovelu jsem sledoval na Markíze. Měli dobrý dabing, a mohl jsem si do sytosti zafandit spravedlnosti. Zlo tam bylo nepřehlédnutelné a právě bojovalo proti spravedlnosti, která měla velké potíže. Občas to už vypadalo, že spravedlnost je v takových úzkých, že sotva vyvázne a zbaví se zla. Ale když se síly spravedlivých začaly spojovat, tak zlu obstojně čelili, až ho ze seriálu vypráskali. Edivím se, že někdo z uživatelů csfd ví, že to byl odpad, ale neviděl určitě ani polovinu dílů. MEXIKO a jižní státy v Jížní Americe prostě telenovely umí, a sotva jim může konkurovat Ulice, Růžová zahrada či Letiště a podobné zdejší seriály, které jsou zde tak populární. Ale hold co dívák chce, tak to má.(27.8.2010)

• Aurewen

Ať si říká, kdo chce, co chce, v době vysílání tohohle seriálu to bylo skoro to nejlepší co bylo. Je jasné že hodnotit to zpětně je blbost, protože přiznejme si, v době "tak-jde-čas-u", "dallas-u" a nepestrém výběru seriálů to byl skoro zlatý hřeb.To nebylo jako dnes, jedna kriminálka za druhou a co minuta, to jiný pořad. Romantika, dobrá zápletka, příběh na tu dobu nový. Navíc nefalešně zpívající herečka, to také nebylo marné...Hodnotit to z dnešní doby, je to propadák, ale to prostě nelze, buďme soudní..(8.5.2011)

• bagetka007

Ach, já jsem trpěla s Rosalindou a José Fernandem poté, co si ona konečně vzpomněla, kdo je, ale vlastně spolu "nemohli" být. A ta scéna v kostele, kdy si měla brát toho staršího chlapíka v kostele, José Fernando (sakra, snad se tak jmenoval) tam u zdi, kousek od oltáře, trpěl, zvláště poté, co Rosalinda řekla tomu chlapíkovi ANO. Náhodou, krásně se mi s nimi trpělo. Navíc dodnes si pouštím jednu klavírní skladbu...Ach jo. :D(6.3.2012)

• Thalía

• - V době natáčení herci a štáb pracovali od desíti dopoledne do půlnoci, šest dní v týdnu. (HappySmile)

• - Speciálně pro potřeby filmového štábu bylo vypěstováno a použito před 2 500 květin, což byl rekord v historii telenovel. (HappySmile)

• - Herci měli k dispozici čtecí zařízení a také člověka, který před každou scénou přečetl text nahlas. Pak se udělala rychlá zkouška a hned se jelo naostro. (HappySmile)