• metztlimoon

Ja si nepomôžem, ono je to také cukrové, patetické a naivné, že ma to vždy prinúti škodoradostne sa na tých ľudoch zabávať, takže by som to kľudne zaradila do kategórie "komédia" :D Ale aby sme tu neboli úplne neobjektívni, tento patok (=odpad) má však aj pár plusov: Thalia je pekná ženská a dá sa na ňu pozerať (na rozdiel od iných (porno)herečiek v iných telenovelách), seriál nemá milión častí ale "iba" 80 a v každej sa udeje aspoň niečo, plus ešte fajn slovenský dabing (to je taktiež jedna z vecí, ktorá sa vyskytne len raz za uhorský rok;)). Dávam dve, lebo rozhodne som videla už aj oveľa horšie veci, ako bolo toto (napr. Klub sráčov, Oni, Felicitys Journey, akékoľvek televízne noviny).(12.11.2011)

• Aurewen

Ať si říká, kdo chce, co chce, v době vysílání tohohle seriálu to bylo skoro to nejlepší co bylo. Je jasné že hodnotit to zpětně je blbost, protože přiznejme si, v době "tak-jde-čas-u", "dallas-u" a nepestrém výběru seriálů to byl skoro zlatý hřeb.To nebylo jako dnes, jedna kriminálka za druhou a co minuta, to jiný pořad. Romantika, dobrá zápletka, příběh na tu dobu nový. Navíc nefalešně zpívající herečka, to také nebylo marné...Hodnotit to z dnešní doby, je to propadák, ale to prostě nelze, buďme soudní..(8.5.2011)

myslím si že je to velice povedené, od prvního do posledního napínavé. Písničky úžasné,děj neohraný. skoukla jsem všech 80 dílů už minimálně 10x a koukám pořád znovu, místo blafů jako je ordinace v růžové zahradě,ulice atd.. by se měli vysílat takovéto telenovely. koukám samí odpad,odpad, ale to vážně z jednoho dílu nepoznáte vážení(16.3.2013)

• K.I.N.G.

Nejzápornější postava ze všech je tu stejně Soledad, to mi nikdo nevymluví. Největší čarodějnice, která ještě nikdy neporadila nikomu nic dobrého a je příčinou všech trápení a utrpení kladných postav :-D. Taková Valeria se může jít schovat. Prcalinda je úplně debilní a na hlavu postavená telenovela, ale celkem sledovatelná.(17.11.2011)

• Socom

Podľa môjho názoru jedna z tých ako tak stráviteľných i keď určite ťažko stráviteľných telenoviel. Je zbytočné tu niečo rozpisovať, všetky telenovely sú na jedno kopyto. Jedna hviezdička pre ako také herecké obsadenie,čo sa šarmantnej Rosalindy týka, inak dej, príbeh a všetko presne to isté ako 20 telenoviel pred a 20 za. 2/10(31.5.2011)

• - V době natáčení herci a štáb pracovali od desíti dopoledne do půlnoci, šest dní v týdnu. (HappySmile)

• - Speciálně pro potřeby filmového štábu bylo vypěstováno a použito před 2 500 květin, což byl rekord v historii telenovel. (HappySmile)

• - V seriáli sú použité reálne zábery z Thaliiných koncertov. (m.a.t.o.)