• metztlimoon
  **

  Ja si nepomôžem, ono je to také cukrové, patetické a naivné, že ma to vždy prinúti škodoradostne sa na tých ľudoch zabávať, takže by som to kľudne zaradila do kategórie "komédia" :D Ale aby sme tu neboli úplne neobjektívni, tento patok (=odpad) má však aj pár plusov: Thalia je pekná ženská a dá sa na ňu pozerať (na rozdiel od iných (porno)herečiek v iných telenovelách), seriál nemá milión častí ale "iba" 80 a v každej sa udeje aspoň niečo, plus ešte fajn slovenský dabing (to je taktiež jedna z vecí, ktorá sa vyskytne len raz za uhorský rok;)). Dávam dve, lebo rozhodne som videla už aj oveľa horšie veci, ako bolo toto (napr. Klub sráčov, Oni, Felicitys Journey, akékoľvek televízne noviny).(12.11.2011)

 • Aurewen
  **

  Ať si říká, kdo chce, co chce, v době vysílání tohohle seriálu to bylo skoro to nejlepší co bylo. Je jasné že hodnotit to zpětně je blbost, protože přiznejme si, v době "tak-jde-čas-u", "dallas-u" a nepestrém výběru seriálů to byl skoro zlatý hřeb.To nebylo jako dnes, jedna kriminálka za druhou a co minuta, to jiný pořad. Romantika, dobrá zápletka, příběh na tu dobu nový. Navíc nefalešně zpívající herečka, to také nebylo marné...Hodnotit to z dnešní doby, je to propadák, ale to prostě nelze, buďme soudní..(8.5.2011)

 • macamalkova1
  *****

  myslím si že je to velice povedené, od prvního do posledního napínavé. Písničky úžasné,děj neohraný. skoukla jsem všech 80 dílů už minimálně 10x a koukám pořád znovu, místo blafů jako je ordinace v růžové zahradě,ulice atd.. by se měli vysílat takovéto telenovely. koukám samí odpad,odpad, ale to vážně z jednoho dílu nepoznáte vážení(16.3.2013)

 • K.I.N.G.
  *

  Nejzápornější postava ze všech je tu stejně Soledad, to mi nikdo nevymluví. Největší čarodějnice, která ještě nikdy neporadila nikomu nic dobrého a je příčinou všech trápení a utrpení kladných postav :-D. Taková Valeria se může jít schovat. Prcalinda je úplně debilní a na hlavu postavená telenovela, ale celkem sledovatelná.(17.11.2011)

 • Socom
  *

  Podľa môjho názoru jedna z tých ako tak stráviteľných i keď určite ťažko stráviteľných telenoviel. Je zbytočné tu niečo rozpisovať, všetky telenovely sú na jedno kopyto. Jedna hviezdička pre ako také herecké obsadenie,čo sa šarmantnej Rosalindy týka, inak dej, príbeh a všetko presne to isté ako 20 telenoviel pred a 20 za. 2/10(31.5.2011)

 • - V době natáčení herci a štáb pracovali od desíti dopoledne do půlnoci, šest dní v týdnu. (HappySmile)

 • - Speciálně pro potřeby filmového štábu bylo vypěstováno a použito před 2 500 květin, což byl rekord v historii telenovel. (HappySmile)

 • - V seriáli sú použité reálne zábery z Thaliiných koncertov. (m.a.t.o.)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace