corpsy

Toto proste nemohlo vzniknúť v inej dobe, ako v úžasných 80. rokoch. Je len škoda, že nejde tento snímok zaradiť. Je to film pre decká? ( pasáž pod morom ), je to muzikál? ( celý film ), je to dobrodružný snímok? ( občas sa tam šermuje a bojuje ), je to film pre násťročných? ( čo naznačuje hlavne začiatok ). Kto vie. ()

sidzej

Áno, je to hlúpe a naivné no svojim spôsobom roztomilo čarovné :D (svetelný meč a šermujúci Arab rulez) 55% ()

Šimpy

Film, který neví, čím chce být. Je to muzikál? Nebo komedie? Možná parodie a některé chvilky připomínají grotesku. Každopádně u některých podařených vtípků jsem se zasmál víc ne dost. Pár nápadů by tu bylo. A celkem je to zábavné. A hlavně Kristy McNichol. ()

baruss

Raspberry Award (Maliny) : 1983 : VÍŤAZ (3) : Najhoršia réžia - Ken Annakin, Najhoršia pieseň - "Pumpin' And Blowin'", Najhoršia hudba - Kit Hain, NOMINÁCIE (+6) : Najhorší film, Najhorší herec - Christopher Atkins, Najhoršia herečka - Kristy McNichol, Najhorší herec VR - Ted Hamilton, Najhorší scenár - Trevor Farrant, Najhoršia pieseň - "Happy Endings". ()