ricci.s

Niekto zbiera známky, niekto mince, niekto horory, a niekto zdeformované potratené embryá. Tá pravá zábava však začne, keď potraty ožijú a rozhodnú sa, že už nebudú trofejou v nijakej zbierke. Dokonca boli inteligentné, dokázali sa dorozumievať, písať, a dokonca strieľať z pištole. Vidno, že režisér mal bujnú fantáziu a zmysel pre čierny humor. Masky boli strašné a plastelínové štvoroké príšerky vyvolávali skôr úsmev než nejaký odpor, čo však bolo aj cieľom, keďže sa jedná o hororovú komédiu. Čo na to povedať, bola to samozrejme hlúposť, ale celkom dobre som sa na tom bavil, už len pre ten nápad to stojí za pozretie. ()

Dellamorte

Čárly proste nedokáže uraziť a nepotrebuje intelektuálov, ani kritický rozbor jeho filmového umenia, lebo cielené publikum po zhliadnití jeho zverejneného filmárskeho umu, má orgazmom pokrivenú tvár. A táto perla to len potvrdzuje ! ()

midget

Hodně příjemná komedie z asi nejbizarnějšího období Bandovy tvorby (filmy jako Head of the Family nebo Blood Dolls). Skupina dekadentních pracháčů sbírá zdeformovaná embrya, akorát, že jedno z nich obživne a telepaticky ovládá ostatní, které se chtějí osvobodit, nebo všechny povraždí. Velmi dobře napsané vtipné dialogy, všechny postavy redukované na uhozené karikatury a herecké výkony v nejlepších momentech získávají grácii Bély Lugosiho. ()