Prahysterie

• USA Prehysteria!
všechny plakáty
Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy
USA, 1993, 84 min

Příběh dvou dětí, jejichž životy se navždy změní, když čirou náhodou objeví vajíčka dinosaurů. Dinosauři v čele s Tyrannosaurem Rexem obsadí dům a společně s dětmi se postaví zlým archeologům, kteří chtějí využít dinosaury k rychlému zbohatnutí. (Hans.)

JesterKruger

U těchto typů filmů mám vždy problém s hodnocením. I když jsem si na sto procent jist, že kdybych to viděl ve věku okolo 4-7 let, tak by se mi to líbilo. Ale také si na druhou stranu myslím, že ani v té době bych tomu nedal 5*. Pro děti milující dinosaury určitě to pravé. Takový průměr. Já bohužel jako starší už tyto mini dinosaury vnímám jako rozpohybované figurky, ale ok. Na to, že to je film pro malé děti tak to docela šlo. Rozhodně bych si to nepustil znovu, jelikož jsem starší a má m jinou filmovou potřebu. ()

Juto

Videl som to, keď som bol malí a vtedy sa mi to páčilo.Teraz by som to už nevidel . Vizuálne efekty ak sa tá tomu povedať sú priemerné. Skôr ťaží z úspechu Jurského Parku. 5/10 ()

corpsy

Brúderovci Bandovci tentoraz zpichli ,,hororík,, pre najmenších, ktorý sa značne priživil na popularite jedinečného JURSKÉHO PARKU. Nemožno ale nedodať, že to robí s dosť obmedzenou kvalitou a nefunkčnosťou zabaviť. ()

• Prvý film štúdia Moonbeam Entertainment. (ShortyIC)