silentname

"Feliz NaviDAD" z produkcie Lifetime začína síce trošku klasicky, no postupne sa to vybuduje do skvelého finále. Plus je treba priznať, že Mario Lopez a AnnaLynne McCord majú spolu excelentnú chémiu. Dobre sa na nich pozerá a dávajú tej romantike veľmi príjemný nádych. Okrem toho je zaujímavé, že si tu urobí cameo aj režisérka Melissa Joan Hart, ktorá už raz s Mariom Lopezom vo vianočnom filme hrala. A musím uznať, to bolo celkom vtipné. Skvelá je aj Paulina Chávez, ktorá okrem toho má fantastický hlas a jej spev je veľmi príjemný na počúvanie. Záverečné vystúpenie má vďaka tomu veľmi skvelý vianočný nádych a pridáva filmu niekoľko bodov. Film síce je predvídateľný, no na druhú stranu sa nesnaží ísť podľa všetkých klišé, ktoré existujú v príručke a vie ich trošku alternovať. Okrem toho vzťah medzi otcom a dcérou je tu spracovaný veľmi dobre. Niektoré momentky možno sú trošku nasilu, ale film dobre zachytáva jak čaro Vianoc, tak dobrú romantiku. A okrem toho je to prvý film, kde sme mali za hlavného hrdinu muža. Nie ženu. Dobrá práca Lifetime. Hodnotenie: B ()