Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Slavný novinář a vyhlášený sukničkář musí proto přehodnotit celý svůj život. Zamiluje se totiž do záhadné modelky, která vede dvojí život. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (29)

marhoul 

všechny recenze uživatele

Polská kinematografie si vybrala svoji slabou chvilku. Kdybych neznala jejich několik senzačních romantických komedií, asi by mě to tolik nesmetlo. Tohle byla slátanina, kde nefunguje absolutně nic. Přeplácaný scénář, bez chemie mezi herci, hovadina natlačená mafiány, mrtvou maminkou, učitelkou převlečenou za modelku, odcestovanou jinou maminkou, smutným dítětem, alternativní výukou, rychlými auty, biofarmou, veteránem v garáži, reklamní agenturou se zlou, zlou přítelkyní, anafylaktickými záchvaty, hloupými učitelkami - kolegyněmi, vydírajicím zaměstnancem tatínka, zlým ředitelem školy, který chce školu zavřít, když se děti paní učitelky nepředvedou, co nejlíp , jo a ještě ten velký pes... No průser, jako kráva, vedle tohoto je většina českých hovadin stejného žánru za perly. A ty dialogy.. Ztráta času. ()

Aljak 

všechny recenze uživatele

Vo svojej podstate dosť prvoplánové a už od samého začiatku bolo snáď každému jasné, kam sa to bude celé uberať. Zápletka jednoduchá (priam primitívna), dej priamočiary, ale ako oddychovka to bolo vcelku obstojné. Ale inak si myslím, že to malo o kus väčší potenciál, keby nechali producenti film aj trochu rozvinúť aj do tých vedľajších dejov a postáv, lebo toto bolo predsa len až príliš jednotvárne. A aj s dialógmi sa dalo trochu viac pohrať... Mimochodom, Adrianna Chlebicka sa m oveľa viac páčila ako šedá myška Monika, ale to bude možno tým, že excentrické ženy typu postavy Klaudie mi ani v bežnom živote moc neimponujú. ()

Reklama

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

První jsem viděl dvojku na , kterou jsem nadával, že je to špatný film s odstupem času (zhruba 3 měsíce) jsem viděl i jedničku, která je podobně špatná na její obhajobu není to na konci takový cringe jak dvojka Ženská co dělá učitelku má vedlejšák a dělá modelku má i vlastního agenta (to nepřišlo nikomu divné, že tak pěkná ženská má jen jednoho agenta a není na roztrhání ve skutečném životě by totiž byla) jednou ji najmou , aby dělala v reklamě s chlápkem co dělá  reklamy drahým autům. Tak se zamiluje do té modelkovské verze ,aby pak zjistil, že miluje i tu učitelskou verzi (v podstatě má 2 v 1, který chlap to může říct). Do toho ona řeší to , že ji ve škole chtějí vyhodit její otec zase dluží peníze lichvářům a ten s těmi drahými auty  řeší to, že ho bývalka vyhodí a  žije u bratra kde se stará o jeho dceru. Romantika nefunguje k něčemu dojde až tak zhruba 30 minut před koncem a políbí se opravdově tak možná 2 krát jediná dobrá scéna je ta v tom dešti. Konec nedává ani smysl jelikož by si nesundávala tu paruku  tak debilní by nebyl snad nikdo. Opět jak u dvojky jedna hvězda za tu modelkovskou verzi kdy jedině je pěkná v té učitelkovské verzi je to obyčejná ženská, kterých potkáte na ulicích miliony uznávám, že ještě na konci je pěkná . 20 procent ()

mira007 

všechny recenze uživatele

Polská romantická komedie, která má hodně moderní vystajlovaný až kýčovitý vizuál - svět modelingu, sporťáky, hezké oblečení a hrozně se mi líbil ten džekylhajdovský motiv učitelka vs. modelka, ale ve výsledku je to jakési prvoplánové, předvídatelné a nijak překvapivé a občas to utrácí tempo, nicméně zajímavý počin se sympatickou dvojkou. Adriannu Chlebickou si poznamenám. ()

JenYu 

všechny recenze uživatele

Jsem hodně benevolentní a romantickým filmům dokážu mnohé odpustit, ale tohle bylo opravdu velmi slabé. Žádná chemie mezi hlavní dvojicí. Nulová sympatičnost. Nenávaznost scén (např. anafylaktický šok dítěte a pak hned následuje rozjařené houpání na houpačce). Divné nebo úplně zbytečné postavy (sousedka, mechanik, markeťačka, ředitel školy, kouřící učitelka). A všechno zabaleno do nevhodného hektického hávu, který měl nedokonalosti asi zastřít. Nepovedlo se. Nedoporučuji. ()

Galerie (3)

Zajímavosti (1)

  • Monikin otec (Miroslaw Baka) má auto Audi 100 Coupe, ktoré bolo vyrábané začiatkom 70-tych rokov. Predpokladáme, že Monikin otec sa narodil v 60-tych rokoch, tým pádom to nemohlo byť svadobné auto Monikiných starých rodičov. (megajalec)

Reklama

Reklama