120 Days of Anal

Předloha:

Marquis de Sade (kniha)

Joe D'Amato

• Karlos80

120 dní do prdele:-)! Joe D'Amato opět nezklamal...(22.3.2009)

• kaposlav

Jedná sa o klasické porno 90-tych rokov. Uživatelia Werichowka, xaver, Witta, agassi68, Mr. Kodama, david104 a MotMotkovich zrejme videli film Saló aneb 120 dnů sodomy (súdiac podla komentárov), ale ohodnotili a okomentovali tento film. Samozrejme to množstvo hodnotení odpad!, ktoré patria inému filmu výrazne ovplivnili hodnotenie tohto filmu, ktoré by bolo podstatne vyššie.(20.2.2015)

• ilemas

Dal bych odpad, ale protože se takový úchýlácký film jen tak nevidí tak za dvě.Musel bych to vidět znovu, abych lépe hodnotil.Už je to hodně dávno, co jsem to viděl na VHS. Těžko hodnotit takovou prasárnu.(5.3.2009)

• Werichowka

Jedno velký TFUJ! To snad není ani kontroverzní, to je prostě úchylárna.(4.5.2010)

• xaver

Hnus.(19.6.2012)

• DanRichter

další provokativní Damatův název, který ovšem hodně daleko zaostal za mnohem "slavnějším" Salem (a to nemluvě o samotné knize de Sada) .. film vlastně pořádně ani nemá děj, což je logické, když si vezmeme v potaz, že jde o klasické hardcore porno , kde vlastně bez nějakého nápadu se jde rychle nato .. kdo by čekal nějaké zvrhlosti , prasárny, uchylárny, tak vyjma souloží se zavazanýma očima tam nic mimořádného neuvidíte .. a tak jediné, čeho si užijete, je pohled na hezké "hééérečky" :) , které jsou dost šikovné v některých věcech :)) .. no, bez FFW film nedokoukáte, a tak pokud vám to stojí za to, abyste viděli občas nějaký orál a gruppen sex, tak si film sežente .. mě to přišlo jako ztráta času i přes ten FFW(5.3.2010)

• david104

Jedním slovem HUMUS(5.1.2014)

• DzejjPii

Tohle dílo jsem sháněl několik let, ale když jsem ho konečně našel, tak jsem k mému zklamání zjistil, že to je absolutně obyčejný tuctový péčko z devadesátek. Asi si umíte představit porno z devadesátek, takže asi není třeba řešit kameru nebo režii. Přiznám se, že jsme to měli puštěný jako kulisu při žehlení, uklízení klece našemu králíkovi, dělání prací do školy a podobných nudných věcí, takže jsme tomuto skvostu nevěnovali plnou pozornost, ale na udělání obrázku o něm to myslím plně stačilo. Zaprvé, se 120 dní Sodomy to nemá nic společného a zadruhé, anál tam není skoro vůbec. Nevím, co z toho mi vadí víc. Ale asi spíš to druhé, protože díky tomu prvnímu se alespoň můžeme zasmát u některých komentářů lidí, kteří si toto porno evidentně spletli s filmem "Saló aneb 120 dnů sodomy" od Pasoliniho, což je poměrně dosti odlišný film. Nicméně, mě osobně především vadilo, že název filmu slibuje 120 dní análu, člověk se na to těší a anál tam není skoro žádný. Kdybych si tohle koupil v sexshopu někdy v roce 1995, tak bych to šel normálně natvrdo reklamovat.(20.5.2018)

• Shanen29

Jak zde vidím,hodně lidí si zde spletlo dva filmy a to je zlé.No,co už jiného dělat že?.120 Dní análových her je příšerné a tupé nic neříkající porno o ničem.(28.10.2015)

Docela dobrý příklad spolupráce mezi USA a Evropou. Americká produkce, italský režisér a evropské herečky v čele s neodolatelnou Deborah Wells.(19.8.2006)

• baclajean

kaposlav nehovor za druhých, že chceli hodnotiť iný film, oni najlepšie vedia, čo hodnotili :) ja tiež hodnotím "odpad", a tiež práve tento film, myslím si, že aktuálnych 40% je hodnotenie nanajvýš primerané.(12.2.2016)