Cleopatra

• Itálie Antonio e Cleopatra (více)
všechny plakáty
Drama / Pornografický
Itálie, 1996, 88 min

Cleopatra, krásná manželka imperátora Caesara je nespokojená se svým sexuálním životem, a proto se ukájí s milenci. Mezitím se však římský senát rozhodne odstranit imperátora. Najímá Bruta a ten Caesara zavraždí. Cleopatra je volná a setkává se s životní láskou Antoniem. Ten se do ní rovněž zamiluje a to natolik, že kvůli ní opouští svou manželku. Tím však poruší zákony římského impéria a dostává se do vážných problémů. Sledujte s námi divokou vášeň Antonia a Cleopatry vybičovanou nebezpečím a divoký sex bez hranic. (oficiální text distributora)

Yarwen

Snímek starší provenience, u kterého by divák neměl být překvapen přírodními scenériemi plnými houštin a křoví na tělech nijak extra pohledných hereček. Ovšem s jednou světlou výjimkou, kterou je hlavní postava Kleopatra v podání nádherné Olivie del Rio. Jinak režie spíše podprůměrná, nasvícení slabé, kamera špatná, děj odpovídá žánru, tzn. o něco lepší než detektivní seriály, na druhé straně kostýmy zdařilé a výprava dobrá. Za mě mírný nadprůměr v podání téměř plných tří hvězd (58%). ()