Papaya dei Caraibi

Horor

Itálie, 1978, 85 min

Joe D'Amato

Joe D'Amato

Tak zas úplný odpad to není. Horor to sice taky není, ale aspoň to má celkem pochopitelný přiběh a hraje v tom Dakkar. Navíc Joe D'Amato natočil daleko horší filmy. Pokud máte rádi filmy plné erotických scén, s několika málo gore scénami zasazené do exotického prostředí, mohl by se Vám tento film i líbit. Já už si ho asi znova nepustím, ale tím nechci nikoho odradit.(4.3.2010)

• corpsy

Nudný a rozvláčny eurotrash, vzorový režijný príklad pána D´Amata. Dej tu veľmi nečakajte, skôr sled pasívne natočených erotických scénok.(9.7.2012)

• RetroMan

Papaya začíná film jednou z nejlepších scén, kdy hlavní představitelka ukousne jednomu z geologů jeho nejdůležitější nástroj. Celkem se ve filmu objeví dvě kanibalské scény. Tou druhou je rituální obřad místních domorodců. Zbytek filmu je postaven na ukazování tropického bohatství Dominikánské republiky, nahoty a divného spiknutí místních domorodců proti firmě, která chce na ostrově postavit jaderný reaktor. Proto Papaya svádí a zabíjí geology, kteří přijedou na ostrov. Kromě rituálního křepčení jsou k vidění pouze dvě odlišné dívky - míšenka Melissa a blonďatá Skandinávka Sirpa Lane.(3.11.2010)