Svět pod hladinou

všechny plakáty
Španělsko, 2018, 13x26 min

Podmořský život je neuvěřitelně rozmanitý, ale stále více ho ohrožuje lidská činnost. Jakými problémy naše oceány trpí a jak můžeme zastavit potenciálně katastrofické scénáře? Okouzlující přírodovědný seriál o životě pod vodní hladinou odhaluje pozoruhodnou rozmanitost oceánských ekosystém a prozrazuje, že musíme ihned konat, abychom ji ochránili před nenapravitelným poškozením. V důsledku lidské činnosti čelí život v mořích neustále narůstajícím a čím dál vážnějším hrozbám. Je proto nesmírně důležité porozumět tajuplnému životu úžasných zvířat, abychom je dokázali ochránit před vyhynutím. Každá epizoda seriálu Svět pod hladinou se zaměřuje na klíčové problémy, které trápí světové oceány, a prozrazuje, co můžeme dělat, abychom zabránili potenciálně katastrofickým dopadům na životní prostředí. (TV Prima)

Arsenal83

Podmorské živočíchy, ich zvyky a rutiny, ako aj mnohé problémy, ktorým čelia v 21. storočí. Z ekologického hľadiska. Podľa rôznych štúdií prebieha topenie ľadovcov Arktídy takým zrýchleným spôsobom, že v roku 2080 bude svetová zemeguľa, ako ju v súčasnosti poznáme, vyzerať úplne inak. To tu našťastie už nebudem. Jedine, že by som mal Jamnickej korene. ()