NikiVai

Její práce je skvělá! Film byl hodně vánočně laděný, i když dějové klišé, přesto nápaditě zpracované, moc se mi to líbilo. Příjemně oddychová podívaná. ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 3/10. Jeden ze slabších vánočních filmů. ()

silentname

Ostal som na konci trošku sklamaný. "Homemade Christmas" malo solídne našliapnuté, no pri konci to muselo vytiahnuť klasické momentky, ktoré sú vždy nasilu. No v prípade tohto filmu pôsobia až extrémne nasilu. Chápem oboch zúčastnených, no dokopy to absolútne potom nevedie nikam. Najmä keď vieme ako to dopadne na konci. Keby k tomu nedošlo, mali by sme tu celkom silný vianočný film plný dobrej zábavy, skvelej hlavnej hrdinky, a ukážky ako môže zmena dekorácie spraviť obrovské divy. Film sa mi páčil pre jeho vianočnú atmosféru, lebo bol vtipný, mal dobré hlášky a naši dvaja hlavní hrdinovia museli hľadať cestu ako si porozumieť a spoločne začať fungovať. No prečo keď to všetko vyzerá tak super musí prísť ten nepríjemný moment, kde ich hádka rozdelí, aby sa potom opätovne udobrili? Možno to malo ukázať ako môžu jednotlivé situácie na nich vplývať, alebo nemusia dostať to čo chceli keď k tomu príde, no film mohol byť absolútne vynikajúci keby si udržal šarm a náladu toho čo robil predtým. Lebo to je asi ten najväčší dôvod prečo mi to vadí. Lebo to absolútne zmrazí jeho pozitívnu náladu. A je to škoda. Som rád, že som film videl, ale je mi jasné, že mal na viac. Hodnotenie: B- ()