Skřet 2 (festivalový název)

Goblins

(pracovní název)
  • Itálie

Fantasy / Horor

USA / Itálie, 1990, 95 min

• L_O_U_S

Něco takového se jen tak nevidí. Věděl jsem, do čeho jdu (a měl jsem nakoukanou i slušnou recenzi od Fanboy Flicks), a tak jsem dostal, co jsem čekal. No, je to vážně haluz. Můj rozhled v rámci filmových břeček je opět o něco širší. Vysvětlete mi, jak je možné natočit film s tak diletantskou režií, otravnou synťákovou hudbou a hereckými výkony na úrovni besídky z mateřské školy (a to jsem teď urazil předškoláky). Řadím po bok The Room, byť Troll 2 ani zdaleka není tak zábavný. (819., 14. VII. 2013)(14.7.2013)

• sibskyn

Tak je to naprosto strašný, ale převážně jsem se nudil. U Robot Monster jsem se nasmál a pobavil do sytosti, tady se najde pár perliček a táhne se to jako sliz. Nejhorší herecké výkony odváděli dvě ženské, manželka( její herecký talent spočíval v tom, že vykulovala oči) a ta druhá Magika. Myslím, že jako jediný, kdo odvedl celkem dobrou práci, byl kameraman. Moje nejoblibenější scény, byly s brýlatým kamarádem, jehož dialogy byly naprosto bomba.(6.6.2016)

• H34D

Což o to, několik momentů, kdy se vykulení lidičkové mění na keřík a posléze zelený sliz působí legračně, jenže to je jen výběr několika vteřin z celého filmu. Zbytek je skutečně to nejhlubší odpadní dno, vlastně bych snad mohl i prohlásit, že Troll 2 je nejhorší film, jaký jsem kdy viděl! :) Opravdu všechno je neskutečně stupidní, postavy jsou retardované, herci v podstatě taky. Demence z tohoto filmu jen číší, od debilní zápletky, obrovského zklamání v jejím vyvrcholení a ta neschopná režie! Tempo, budování atmosféry, mno škoda slov... Ale i něco takového je fajn jednou za pár let vidět :) 0/10(28.9.2013)

You can´t piss on hospitality! I won´t allow it! Čistá definice špatného filmu. Dementní scénář, toporní herci, brakové efekty a laciné dialogy, z nichž se staly kultovní hlášky. S každým dalším zhlédnutím vyplouvá na povrch něco nového a s každým dalším zlédnutím vyvolává tahleta podivnost nové salvy smíchu. Svůj post Nejlepšího nejhoršího filmu si Troll 2 vysloužil především svou upřímností a triviálním selháním. V tomto ohledu totiž funguje dokonale.(2.3.2010)

Film, jehož neuvěřitelná špatnost z něj neúmyslně vytvořila vynikající komedii. Nenapadá mě ani jedna dobrá scéna, ale přesto jsem se vůbec nenudil - naopak, díky neskutečné špatnosti nejen dialogů jsem se za břicho popadal. Rozhodoval jsem se mezi odpadem a pěti hvězdami a došel jsem k názoru, že filmu, který mi dal tolik zábavy a jeho sledování bylo potěšení, odpad dát nemohu. Spoiler! Nilbog je Goblin pozpátku.(25.11.2009)

• - George Hardy, představite Michaela Waitse, šel na casting pouze z legrace v očekávání, že bude vybrán jako komparzista. (L_O_U_S)

• - Mezi filmaři a herci stála během natáčení jazyková bariéra. Fragasso se s herci domlouval zvláštní směsí angličtiny a italštiny a v tomto pidginu byl napsán i scénář. Herci později vzpomínali na to, že se k nim scénář dostával scénu po scéně a že mu nerozuměli. Někteří se nabídli, že své repliky vylepší, aby nezněly tak nesmyslně, což ale režisér odmítl. Fragasso později označil herce za "psy" a jejich historky o scénáři za nepravdivé. (L_O_U_S)

• - Ve scéně, kde si jeden z mladíků kupuje mléko, je při jeho odchodu záběr na muže se slunečními brýlemi, v nichž je vidět odraz kameramana. (moukey)