Reklama

Reklama

Tajemství ZOO: Tampa

(seriál)
  • USA Secrets of the Zoo: Tampa
všechny plakáty
Dokumentární / Reality-TV
USA, 2020, 12x44 min

Obsahy(1)

1. Co medvědi nevědí: Na jaře se aligátoři, skunkové i medvědi z místní ZOO probouzejí ze zimního spánku. Tentokrát uvidíme čerstvě narozené medvídě, které opustila matka, alergického lemura i zkoušky trpělivosti.
2. Vydří mládě na krku: Během babyboomu v ZOO se ošetřovatelé tučňáků nemohou dočkat dvou mláďat a tým pečující o asijská zvířata se pokusí spářit tygry. Doktor Ray zachrání novorozenou vydru říční.
3. Hodně hladoví varani: Veterináři musí prohlédnout zachráněnou pumu floridskou a páreček binturongů potřebuje nový domov. Kurážná zebra si nenechá jen tak ošetřit kopyta a rozzuřená je i dvojice varanů komodských.
4. Milostné vzplanutí: Všude kvete láska, avšak nosorožec Johnny postrádá svou milovanou. Orangutan RanDee se zase učí vycházet s různými ošetřovateli. Pět mladých užovek Couperových bude vysazeno do přírody.
5. Fešák rejnok: Zoo v Tampě očekává nový přírůstek, koala Ceduna je březí. Želva obrovská Bruce je nemocná a vychutnává si snídani až do postele. Trnucha tajvanská Stuart nasává kalifornské slunce, aby byl fešák.
6. Kapustňáci do party: Po více než 15 letech v Zoo Tampa odcházejí šimpanzi Twiggy, Jamie a Nick na odpočinek do svého nového domova v San Francisku. Na loučení ale není čas, do zoo přijíždí kapustňáci Roomba a Kayo. (National Geographic)

(více)

Galerie (14)

Reklama

Reklama