Přežili dva (TV film)

Scénografie:

Guy Barnes

Kostýmy:

Heidi Kaczenski

Komentáře uživatelů k TV filmu (5)

• starbrejkr

Tuctový dobrodružný thriller s dost mizernými herci. Postupné odpadávání a požírání žraloky je sice celkem cool, ale celé je to hodně předvídatelné a v podstatě můžete tipovat kdo bude sežrán přístě a skoro vždy se trefíte.(18.3.2008)

• lakikaki

Podpriemerný nudný TV film s hlúpym scenárom a hlúpymi postavami, ktoré sú navyše napísané úplne šablónovito. Musím však pochváliť názov filmu, ktorý je nádherne spoileroidný. :)(29.8.2007)

• Mrkvič

Čekal jsem málo, ale tohle byl děs. A to jsem tu nečekaně objevil Sabrinu malou čarodějku (která v Čechách bude populární jen díky dabingu, protože v originále to je jako kdyby někdo namluvil komentář k filmu) a Jonathana Brandise. Kluka z Nekonečného příběhu 2 nebo Strážců moře. A nebo dětského hororu To. Jediný tenhle herec tu něco hrál. O to víc zamrzí, když se tu dočtu, že spáchal před jedenácti lety sebevraždu. Na filmu jinak není ani zbla zajímavého a kdo se někdy třeba i na půl minuty pohyboval na jachtě, bude se většinu filmu smát.(5.12.2016)

• Martin741

Podpriemerny dobrodruzny fryler s mizernymi hereckymi vykonmi. 32 %(5.11.2013)

• Blackberry

Sladká "Sabrina" v čase svojej začínajúcej kariéry stihla natočiť aj dobrodružný film. Ako herečka ma nesklamala, len ma štve, že nedokázala svojimi čarami zachrániť celú štvorčlennú posádku :) A mimochodom, kto poznal toho herca po jej boku??? Áno bol to hrdina z Nekonečného príbehu 2 :)) Bastien(29.8.2007)