poster

Není kde přistát (TV film)

 • USA

  Nowhere to Land

 • Slovensko

  Niet kam pristáť

Thriller

USA / Austrálie, 2000, 90 min

Scénář:

Matt Dorff

Hudba:

Louis Febre
(další profese)
 • Dever
  ***

  // Production Companies: Von Zerneck Sertner Films //(22.9.2014)

 • blackrain
  **

  Takové filmy mají jedno společné, vždycky začínají obyčejnou idylkou, pak se něco zvrtne a nakonec se musí bojovat o holý život. Když máte bombu v letadle a jste s ním ve vzduchu, tak moc šancí na záchranu nezbývá. Musíte bombu zlikvidovat, jinak nazdar živote. Někdy se ale stane, že se bombu nepodaří zlikvidovat úplně a zařízení se znovu aktivuje. Takže máte o drama postaráno.(28.1.2010)

 • Campbell
  ***

  Strášně špatně natočenej tv film. Neříkám že je to nějaká extra slabota v mých očích to do průměru dosáhne, ale je tu až moc vidět ta televiznost, už jen paluba lodi je strašně nudná. Nebezpečná bomba/plyn v letadle. To je celkem ok ale bohužel se tam nic neděje. Teda kromě několika pokusů zničit bombu. Navíc Wagner je nesympatickej. Jediné co mě těšilo byly scény na zemi kde se aspon něco dělo. Ale nic extra to nebylo.(18.12.2011)

 • T2
  *

  len klasická TV produkcia bez väčších ambícií, miestami až moc fádny dej(31.1.2011)

 • Flynn
  *

  Už samotný název napovídá, že se bude jednat o napínavou kravovinu a taky že jo :o) Zbytečné asi jako film Gympl :o) prostě nepovedená televizní podívaná. Hlavní vyvrcholení je prostě neskutečné trapné :o) před skočením do nafouknuté skluzavky to zabrzdí statný chlapák, který má strach, poté gesto plné citů, kdy se před skokem loučí polibkem, jako kdyby se viděli naposledy, přitom jim za prdelí kouří "megahypersmrtelný" plyn. Prostě tohle je z nouzectnost.(1.6.2009)

 • - Letadlo, ve kterém je bomba, je od letecké společnosti Oceanic. S touto společností letěli i hrdinové seriálu Ztraceni, když spadli na ostrov. Navíc letěli i stejnou trasu Sydney - Los Angeles. (zdeny99)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace