Neviditelný

• USA The Invisible Man (více)
USA, (2000–2002), 33 h 32 min (Minutáž: 43–120 min)

Předloha:

H.G. Wells (kniha)

Vincent Ventresca, Paul Ben-Victor, Shannon Kenny, Eddie Jones, Michael McCafferty, Brandy Ledford, Spencer Garrett, Idalis DeLeón (více)

Série(2) / Epizody(45)

Fawkes a Hobbes dostanú za úlohu vyšetriť krádež jedného prístroja v Mayerovej nadácii, najväčšej továrni na mozgy v krajine. Riaditeľ chce, aby vyšetrovanie bolo tajné, lebo má podozrenie, že to urobil niekto zvnútra. Prístroj má vedkyňa, ktorá ho vymyslela, ale ešte ho potrebuje otestovať. Týmto prístrojom by dokázala vedkyňa vybrať Darienovi z hlavy žľazu, ale vláda, ktorá naň dala peniaze, ho chce späť... (oficiální text distributora)

Recenze uživatele Skleni k tomuto seriálu (2)

Neviditelný (2000)

ako nápad neprekonateľne dobré a ako spracovanie taktiež až kým seriál nezačne mať tendenciu ujsť od totálnej reality a stane sa telenovelou. Trochu väčšie zápletky v deji a bolo by to super. Ja dávam 80% ()

Pilot (2000) (S01E01)

Tak nato, že seriál nemal úspech môže podla mňa iba zlá propagácia a neinformovanosť. Predsa seriál má neuveriteľne silný dej a nie je to fakt len o neviditeľnosti. Ale aj o aspektoch správania sa a využívania takej schopnosti. Tento seriál stále považujem za jedno z naj undergroundových prekvapení! Byť väčšieho rozpočtu, sem tam lepšieho scenára tak tiahneme aj medzi elitu seriálov. 83% ()