Reklama

Reklama

Vlčí pouto

  • Francie Mystère (více)
Trailer 1

VOD (1)

Obsahy(1)

Stéphane se rozhodne přestěhovat do malebné horské vesničky, aby se mohl více sblížit se svou osmiletou dcerou Viki, která od zmizení své matky nemluví. Během procházky v lese jí pastýř daruje štěně jménem Mystery, které jí postupně dodá chuť do života. Stéphane však velmi rychle zjistí, že zvíře je ve skutečnosti vlk... (TV Prima)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (19)

ilemas 

všechny recenze uživatele

Velice krásný film s působivými záběry na přírodu a malého velmi roztomilého vlčka s minimem napětí se mě velice líbil, jelikož mám rád filmy o zvířatech, ale příběh je takový tuctový na jedno shlédnutí. To už mě víc zaujala dokumentární série  Zázračná planeta od Davida Attenborougha. ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

V tomto prípade sa úplne stotožňujem s tunajším hodnotením. Tento rodinný snímok síce opäť raz prevaril starú známu tému vzťahu dieťaťa a zvieraťa, avšak tu do toho Imbert pridal množstvo lásky, citu, emócie a akejsi nenútenej pohodovej atmosféry, ktorá človeka nenechala chladnou. Navyše je to obohatené o skutočnú udalosť a prenádhernými zábermi francúzskej prírody. Mňa to bavilo a tú štvrtú hviezdu dostane tento snímok zaslúžene. 70 % ()

Reklama

Kushina 

všechny recenze uživatele

Nádherný příběh o tom, že láska ke zvířeti je stejně velká, jako láska k člověku. Co víc, kolikrát může takové pouto být ještě větší a vůbec nezáleží na tom, jestli je to kočka, pes, nebo vlk, či cokoliv jiného. To, že je film podle skutečné události tomu rozhodně přidává na kvalitě a fakt, že jsem měl několikrát na kahánku také. Zkrátka krásný příběh. 75% ()

kolemjdouc 

všechny recenze uživatele

konec se dal předvídat už na začátku.Kolik lidí si přineslo domů roztomilou chlupatou kuličku (vzpomeňme Pučálkovic Aminu) a pak se nestačili divit.Jenomže pak se na to zvířátko  zafixujete a i když je to obludka rozměrů, že vám obsadí celý gauč jen těžko byste se s ní rozloučili.Tohle bylo jádro scénáře.Farmáři s roztrhanými ovcemi versus vlci. ()

Johnny.ARN 

všechny recenze uživatele

Pre mňa snímok, ktorý by si zaslúžil prikrášlenie v oblasti zápletky. Tá bola strašne prvoplánová, dokonca ešte aj z toho prvého plánu spravili výcuc a ten bol zápletka. Chápem, chceli sa veľmi držať skutočnej udalosti, ale tak no. Neponúkol nič nové, čo by tu už nebolo. Príroda klasicky krásna, vlky alebo hauka, neviem čo to bolo, taktiež a hlavne to nemalo úmorné dve hodiny. Viem si ale predstaviť u slabších jedincov to slzavé údolie, lebo ako emočnú pílku tu dali celkom solídnu. Snáď si to nájde stabilné miesto na TV obrazovkách. 2 z 5 ()

Galerie (18)

Reklama

Reklama