poster

Vím, že víš, že vím

 • Itálie

  Io so che tu sai che io so

 • slovenský

  Viem, že vieš, že viem

Drama

Itálie, 1982, 97 min

Režie:

Alberto Sordi

Scénář:

Augusto Caminito

Kamera:

Sergio D'Offizi
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (9)

 • WANDRWALL
  **

  Zajímavé, jak se vyrovnat, když dosavadní jistoty pro úředníka padly. Ale pokud nejde o život, tak proč to hrotit?(13.8.2010)

 • anderson
  ****

  ČESKOSLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: ČST 1 = 28.6.1986, réžia českého znenia (ÚPF 1984) = ZDENA KLIMENTOVÁ (20.2.2011)(20.2.2011)

 • dopitak
  *****

  Jednou jsi dole jednou nahoře, a Alberto Sordi o tom ví své. Komedie z manželského prostředí, pozvolna přecházející v slušné drama, a opět odlehčené důmyslně sestaveným scénářem, a znovu do dramatu... Výborný Josef Vinklář, jehož dialogy a monology tvoří většinu replik. Sranda, kolik aut jezdilo v centru Říma v osmdesátých letech. Málokdy film dokáže tolikrát překvapit. Skvělý námět, skvělý scénář.(27.9.2015)

 • d-fens

  ocenenia : MFF Moskva 1983 - Špeciálna cena poroty za prínos kinematografii (režisér Alberto Sordi)(22.1.2012)

 • frings
  ****

  ...trochu hořká komedie, nemyslíte?(2.9.2010)

 • Tryskomyš
  ****

  Tenhle film má naprosto nezapomenutelný název. Vysvětlení zní : ty to víš, a já to vím že ty to víš a ty to víš že já to vím, že ty to víš.(28.9.2010)

 • Předseda
  ****

  Sordiho rodinu omylem sleduje očko, když svůj omyl zjistí, předá získaný materiál Sordimu. Sordi pozná, jak žije jeho rodina, snad se dá ještě něco zachránit.(28.8.2006)

 • martins
  ****

  Napínavý italský film ve kterém dominují Sordi a Vitti. Manžel dobře situovaný bankovní úředník žije v poklidném manželství a vychovává dospívající dceru, má též milenku, kolegyňi z práce, dcera je na něj naštvaná a on neví proč. Vše se vysvětlí shodou okolností, když je jeho manželka omylem sledována, namísto paní Bytné po dobu několika dní. Materiály pak předá detektiv Sordimu, který se dozví pravdu o celém svém životě. Manželka alkolička a která ho chtěl opustit, dcera feťačka, provalená milenka, nejlepší přítel, který leží v nemocnici, celý zasádrovaný a který nechtěl podávat trestní oznámení, byl veskutečnosti sražen Vittiovou jako pomstu za to, že dceru přivedl k drogám, jeho špatný zdravotní stav, který se nakonec ukáže jako v pořádku a nakonec se ještě z manžela stane paroháč, kvůli tomu, že dá před manželkou přednost fotbalu. Nakonec rodina krizi přežije a paní bytné spadne hřebínek, když její avantýry vyjdou najevo a její muž se zastřelí.(23.12.2013)

 • zigy
  ***

  Koncert Josefa Vinkláře.....kvůli němu ten film stojí za vidění, jinak těch dalších důvodů už moc není....snad ještě Monica Vitti.....trošku zkostnatělé dialogy už nahlodal zub času, je mi líto.....prostě ten film je až moc takový divadelní, i když zajímavé momenty tam jsou ( např. nevyléčitelná nemoc, pravý důvod úvodního telefonátu). Hlavní poučení: nikdy nedávejte přednost fotbalu před manželkou!(19.10.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace