• Oskar
  ***

  Ten film si jednoduše neumí vybrat, jestli chce být o absurditách života v šoubyznysu, nebo o sbližování zaměstnaného otce s dcerou. Takže nesměle zkouší něco jako dvojí život a zasloužil by si i dvojí hodnocení. Šoubyznys: Spousta výborných scénáristických postřehů, přiblížení několika filmových profesí, o nichž se skoro neví, výborná Julia Kavnerová a excelentní Albert Brooks. 70% Dcera: Úvodní část s Tracey Ullmanovou nebo scénou v letadle zaplápolá nápadem, ale pak už je to úplně standartní citová vydíračka, až na to, že "princezna" není vůbec roztomilá.Je to sedmihlavá saň, kterou byste s náramnou chutí skopli ze schodů a budete zklamaní, že Nick Nolte to neudělá. 20% No a dohromady to fakt moc nejde, rozpačitých 50%(9.1.2006)

 • rikitiki
  **

  No jistě, ten malý rozmazlenec je na facku. Kýčovitý a očekávatelný příběh sblížení frackovité dcerušky a dlouho nezodpovědného tatínka nepřekvapil vůbec ničím - jedině snad v závěru ukázal, že dětská představitelka hlavní role i Nick Nolte se umí na plátně rozbrečet. V ubuleném konci, který byl jasný už od začátku.____ Pro mě jediným plusem snímku byla zábavně napsaná postava super upřímné, ale přesto sympatické, asistentky produkčního a její poměrně hákem braný milostný příběh. V filmu plném klišé a nudných, snad jen pro filmaře zajímavých, postřehů ze zákulisí, se totiž díky asistentce produkčního objevil ve vší té provařené kaši konečně zajímavý a originální charakter. /14. 8. 13./(14.8.2013)

 • T2

  Rozpočet $40miliónovTržby USA $10,424,645Tržby Celosvetovo $-(4.8.2009)

 • mandes

  rozpočet :$40 million tržby americké : $10,424,645(17.6.2008)

 • peetriss
  ***

  Přesně, jak popsal uživatel Oskar, Princezna tápe, čím chce být. Brooks by možná udělal lépe, kdyby ony dvě linie příběhu rozdělil do dvou samostatných a nesouvisejících filmů. Nakonec více zapůsobí část sbližování otce s dcerou, která přesně v duchu originálního titulu "udělá cokoli", aby otce, ale i vás nadzvedla ze židle a vy byste ji nejraději s chutí praštili. Nakonec se z filmu vyklube řadová citová ždímačka. 50%(6.6.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace