silentname

Toto bude zložité na vysvetlenie, ale poďme na to. V minulom komente som povedal, že sa veľmi teším na štvrtý film zo série "Christmas In Evergreen". Toto mestečko, jeho obyvatelia a aj trošku tej mágie mi za posledné dni prirástli k srdcu. No kým to bolo zatiaľ každým filmom lepšie a lepšie, tu som ostal celkom sklamaný. Na druhú stranu, ale film spravil iné elementy oveľa lepšie ako predošlé filmy. Takže výsledne som zhodnotil, že som rád, že som film videl, ale svoje sklamanie som zakryť úplne nemohol. Poďme na to ale postupne. Aké sú pozitívne stránky "Christmas In Evergreen: Bells Are Ringing"?. V prvom rade nemáme žiadnych nových hlavných hrdinov. Miesto toho sa venujeme postavám, ktoré už poznáme a vybudovali sme si s nimi vzťah. Príde aj niekoľko nových, ale k tomu sa dostanem. Najviac ma potešilo opäť vidieť Zoe, ktorá teda za tie 3 roky riadne vyrástla. A má zrovnané zuby. Nick je stále úžasná postava, film má veľmi dobrý záver a okrem toho jeho love story je oveľa uveriteľnejšia než posledné filmy. Najmä tým, že sa už začala budovať naposledy. Vďaka tomu máme skvelú ústrednú dvojicu. To filmu nevezmem. No najväčší zádrhel filmu je, že pôsobí oveľa vážnejšie a oveľa menej magickejšie než minulé filmy. Je v ňom menšia dávka radosti a väčšia dávka bolesti. A hoci je to spracované veľmi dobre, tak som si uvedomoval, že to nie je to čo by som chcel od "Christmas In Evergreen". Pretože čo tieto filmy robilo najkrajšie bolo to čaro Vianoc, radosť a atmosféra. A teraz je to z toho filmu z dlhšej časti vytiahnuté. A chýbalo mi to tam. Lebo na to som sa najviac tešil. Očakávania v podstate filmu ublížili. Miestami som mal aj trošku pocit, že niektoré zábery boli až zbytočne presvetlené. A potom sú tu nové postavy. Ktoré sú na mňa dosť mix. Niektoré sú lepšie a niektoré horšie, no nikto z nich neprinesie to, čo by som chcel od tohto mestečka vidieť. A potom sú tu maličkosti, že sa stratili aj kresby z predelov. Miesto toho teraz máme priame živé zábery v knihe. Neviem. Čakal som od tohto filmu to čo som mal naposledy a priniesol niečo iné. A je to pre mňa dobré a súčasne nie úplne dobré súčasne. Ako som povedal. Bude to komplikované. Hodnotenie: B- ()