Reklama

Reklama

Země dinosaurů 3: Velký dar

  • USA The Land Before Time III: The Time of the Great Giving (více)
Rodinný / Animovaný / Dobrodružný / Drama
USA, 1995, 71 min

Obsahy(1)

Přidej se ke svým známým pravěkým kamarádům Nožičkovi, Sáře, Zobce, Bodlině, Pírku a třem novým zlobivým Dinosauříkům na jejich další vzrušující cestě! Na Velké údolí se zřítil obrovský meteorit a znemožnil mírumilovným dinosauřím obyvatelům přístup k vodě a potravě. Nožička, ochoten pomoci, se vydá se svými přáteli hledat vodu a podaří se mu objevit velké jezero mezi Velkým údolím a Záhadnými dálkami, kde žijí nebezpeční Ostrozubové. Dobrodružství začíná, když se parta kamarádů musí utkat se surovými DINOSAURY ze sousedství, vyhnout se velkému požáru a porazit dravé velociraptory. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (9)

Baxt 

všechny recenze uživatele

Disneyho sen o neškodných a zároveň poučných filmech, dovedený do absolutního extrému. Veselá zvířátka, veselé písničky a veselé prostředí. Nožička a spol. se pomalu transformují do Teletubbies druhé generace. Direct-to-DVD zrůdnost, kterou měli tvůrci pohřbít už po prvním díle. ()

Arachneuss 

všechny recenze uživatele

Ten film si bráška pouští tak často, že ho za chvíli budu umět recitovat. Jinak lepší než ostatní blbůstky, mne by to před 10 lety zajisté potěšilo. ()

Terva 

všechny recenze uživatele

Je zajímavé jak po první nádherné jedničce je natočena podprůměrná dvojka a teď jsem se tak trochu bál trojky. Nakonec velká spokojenost. ()

Galerie (5)

Zajímavosti (1)

  • Hyp a jeho otec jsou druhem ornithopodního ptakopánvého dinosaura pocházejícího z období střední Křídy jménem Hypsilophodon. Nod je naproti tomu druhem nodosaurida pojmenovaného Nodosaurus a Mutt je zase druhem kachnozobého dinosaura s názvem Muttaburrasaurus, jehož druh je možné spatřit také v pátém díle dokumentárního seriálu Putování s dinosaury (od r. 1999) jménem Duchové polárního lesa. (Marasuchus17)

Reklama

Reklama