Vesmírní troubové (TV seriál)

• Francie

Space Goofs

Animovaný / Rodinný / Komedie / Sci-Fi

Francie / Kanada, 1997, 52x13 min

Thomas Szabo

Patrick Ducruet
  • honajz2

Nuda. Velká nuda.(17.11.2013)

Kiež by sa vrátili časy, keď som sa na TV Luna zabával na uletenom, francúzkom, marťanskom seriály, ktorého slovenský názov si už ani poriadne nepamätám.(21.10.2006)

Dějově si mi to líbilo. Jediné, co je na tomto seriálu ztřeštěné, je hlavně a pouze rychlá gesta postav. Znám už pár francouzských a kanadských kreslených seriálů, kde hlavní pointou je, že hlavní postavy uvízli v nějakém místě, a snaží se neúspěšně odjet odtud. Do té doby se setkávají s místními zvyklosti. Problém na tom seriálu (a víc jich je) je to, že většinou zapomenu do sledovat, či jsem někde venku a nestihnu to, a tak vidím jen pár dílů seriálů.(2.6.2017)

Od tvůrců Oggyho bych čekal rozhodně větší nálož originality a bizarního humoru. Největším negativem je především dabing a natáhlá stopáž.(16.2.2014)

• - Postava dvouhlavého mimozemštana Sterea byla ve druhé sezoně vyzařazena, protože jí diváci a dokonce samo studio Xilam považovalo za velmi slabý charakter. (didas)

• - V roce 2000 vyšla na motivy seriálu počítačová hra "Stupid Invaders". Hra vyšla pro platformy PC, Sega dreamcast a Mac OS. (didas)