silentname

"Inn Love By Christmas" je opäť veľmi príjemným filmom, ktorý môžem odporúčať ak chcete nasať trošku vianočnej atmosféry. Je tu síce niekoľko momentiek, ktoré ho pre mňa držia späť a niekoľko postáv, ktoré tu dokopy fungujú len na to, aby si mohli odškrtnúť nejaké to klišé, ale čo vo filme funguje najlepšie sú zasnežené vizuály, chémia medzi našimi dvomi hlavnými hrdinami a fakt, že kým si niektoré klišé potrebovali do toho pridať, tak iné momentky z toho naopak odstránili. Ako najlepší príklad asi môžem povedať, že hoci sa udeje niečo, čo nalomí vzťah medzi našimi protagonistami, nie je to spracované tak ako by sme v týchto filmoch väčšinou predpokladali. Možno som príbeh s týmito postavami až tak výrazne neprežíval ako s niektorými inými, no aj tak môžem povedať, že som s výsledkom spokojný. Pocitovo hodnotím film ako veľmi príjemný vianočný zážitok. Možno nie jeden z najlepších, ale stále veľmi schopné. Hodnotenie: B ()

Fanita

Taký obyčajný "feel good" film, so sympatickou ústrednou dvojicou a ich ešte sympatickejšími starými rodičmi. ()