Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dr. Whitson je počítačový odborník, který si jede léčit nervy z nevydařeného vojenského projektu na svoji chatu. Vytvoří zde počítačový program schopný vykonávat nejrůznější domácí práce. Program se však do Whitsona zamiluje a začne žárlit na jeho manželku. (Hans.)

Recenze (4)

corpsy 

všechny recenze uživatele

Snáď som ani nemusel očakávať neočakávané. Jednoduchučký dizajn tejto TV rozprávky na dobrú noc, zhadzuje celkom napínavý dej. Režisér mal proste iba jednu povinnosť. Urobiť si svoj (pod)priemer, aby sa táto béčková sci-fi čo najrýchlejšie dostala na obrazovky. ()

raduna01 

všechny recenze uživatele

Počítačový génius dr. David Whitson (Robby Benson) se poté, co se jeho koncepce atomových zbraní ukáže jako zcela chybná, uchýlí do svého víkendového domu, kde přivede na svět počítačem řízenou hospodyni a společnici Lucy. Je tak zabrán do práce, že ignoruje svou rodinu a manželka se chce dát rozvést. David odjede do města, aby svou chybu napravil. Mezitím se však do domu vloupá zloděj a počítač poškodí. Opravená Lucy se sama zdokonaluje. Když k dr. Watsonovi přijde na návštěvu dcerka, Lucy se o ni příkladně stará. Potíže začínají s příjezdem Davidovy ženy. Zdokonalený počítač pociťuje lidské vlastnosti a emoce. Stává se nekontrolovatelným. ()

70s80s90s 

všechny recenze uživatele

Ziarlivy pocitac, ktory dokaze ovladat aj neelektronicky zhotovene casti domu..npr. dvere, vodovodne kohutiky a ine..celkom nezmysel. Mierne podobne a kvalitou blizke k serialu Krajne medze. Na vhs prinieslo H.C.E. ()

Reklama

Reklama