Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Mirek (J. Hrušínský) je obyčejný patnáctiletý kluk, jehož největší zálibou jsou zvířata. Právě končí devátou třídu, a rozhoduje se, kam dál. Rodiče si přejí, aby studoval chemickou průmyslovku, ale on nechce, touží jít na veterinu. Dokonce roztrhá přihlášku. Rodiče (J. Bek a J. Dítětová) jsou ale neoblomní… (Česká televize)

Recenze (5)

milos.bradik 

všechny recenze uživatele

Námět je poměrně slabý, ale mladí herci jsou výborní a také to pěkně ukazuje jak fungovala za socialismu morálka, kdy je žák trestán za to, že neudal jiného i když vlastně ani nevěděl jestli něco opravdu ukradl. Prostě výchova udavačů. Také je tam dobře ukázáno, jak probíhal výběr škol u žáků z devátých tříd (chemie má budoucnost, říkali to v rádiu). ()

Reklama

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Lehce křečovité, ale pravdivé, zdá se. 1) Komentátor milos.bradik**** přesně poukazuje na pravdivost výpovědi - zvláště to vyšetřování krádeže vedené ředitelem školy mě vskutku zaujalo._____ 2) A ti mlaďoučcí herci a herečky. Zejména sexy vyhlížející 16letý Jan Hrušínský a roztomilá 18letá Taťjana Medvecká. Všiml jsem si i 15letého Jiřího Růžičky ml. či 16letého debutanta Arnošta Proscheka._____ 3) Za zmínku stojí i vpravdě příšerný song. ()

Hombre8 

všechny recenze uživatele

O dost hůře napsané a podstatně hůře zahrané a natočené než třeba Metráček od stejného autora. Mnohem naivnější. Zajímaví jsou herci zamlada, ale Medvecká teda herecky nic moc.. Tři hvězdy, ale řádně kulhavé! ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama