poster

Missione speciale Lady Chaplin

 • Francie

  Mission spéciale Lady Chaplin

Akční / Dobrodružný

Francie / Itálie / Španělsko, 1966, 101 min

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • argenson
  ***

  Docela pěknej cestopis :-) Sice s málo originální zápletkou, ale v detailech při vraždách a soubojích s perfektníma vychytávkama.(17.2.2016)

 • Dale
  **

  Hlavný hrdina je dosť podobný Rogerovi Moorovi, ale inak tento film výrazne zaostáva oproti bondovkám či už príbehom, akciou aj hereckými výkonmi. Také klasické B-čko, pri ktorom sa aj pobavíte. Napríklad pri prestrelke pri jadrových hlaviciach, alebo že rakety plnia nejakým nitroglynadínom.(7.10.2020)

 • fragre
  ***

  Povedená dobová kopie Jamese Bonda - plná honiček, přestřelek, poctivých pěstních soubojů, technických vynálezů ulehčujících těžký život tajných agentů (zvláště únik z auta demolovaného bagrem je vtipný) atd. Oproti angloamerické konkurenci je hlavní hrdina trochu matnější, ale agentky zase mnohem elegantnější a módně uvědomělejší.(19.5.2013)

 • LadyPupu
  ***

  Dick Malloy je taková atrapa Jamese Bonda, jinak ovšem VELMI sympatický agent, který se snaží zabránit lumpům v nákupu jaderných zbraní a samozřejmě při té příležitosti zachránit svět. Pak je tam spousta krásných agentek, které ho chtějí zlikvidovat. Samozřejmě se holky perou i mezi sebou (bitka v klobouku na gauči je víc vtipná než sexy, ale čert to vem, člověk stejně většinu času kouká na Danielu Bianchi, takže to neřeší). No, co se tu budu unavovat. Je to dost masakrózní film, kterej má už ten úvod před titulkama famózní (jeptiška s kulometem v koši na prádlo je prostě cool :-)).(19.2.2016)

 • liuk
  ***

  Bond jménem Malloy po nebritsku, kde je víc žen než mužů. Nejde odolat, ještě k tomu, když tři z nich jsou záporačky, které zároveň i pracují jako sebezaměstnané špionky v převlečení za vojandy nebo katolické sestry se samopalem. Příběh se zabývá ponorkou, ukradenými jadernými hlavicemi a jejich možnému prodeji zlosynům - jak jinak. Cestuje se všude možně, New York, Madrid, Paříž, Londýn, Maroko - jak jinak. Používají se udělátka typu CCTV v pudřence nebo uspávací sprej v lahve od šampáňa. Helikoptéry, auta, lodě, lanovky, padáky, letadla, vlaky a osobní stráž hlavního zlouna má místo ruky kleště. Toto si prostě nejde neužívat, snad jen bych ukázal nějakou nedůvěru vzájemně mezi zaporáky i k Malloyovi, občas se k němu opravdu chovají jako když v "největší katastrofě historie" jede s nimi. A taková nedůležitost všeho jaksi nezvedá tak úplně napínavost. V roli jedné z hlavních záporaček - bondgirl z From Russia With Love.(28.2.2009)