poster

Bez milosti

 • USA

  Expect No Mercy

Akční

USA, 1995, 91 min

Komentáře uživatelů k filmu (11)

 • Wacoslav1
  ***

  Reálný souboje mě docela bavily ty virtuální už jsou o hovně a Larson tu fakt vypadá jako úplnej teplouš. Aspoň je tu osvědčený duo Blanks, Merhi, akce dost a tak nuda nehrozí, ale na víc jak na 3* to už ani ta fanouškovská nostalgie po těch letech už nevytáhne.55%(5.3.2019)

 • SeBig
  ***

  Jako nebylo to rozhodně špatné. Mohl bych napsat že je to lepší než všechny Tygří spáry dohromady akorát bez Bola ale Blanks a Jalal jsou docela dobří. Fajn fighty, akce hlavně na konci. Pruběh filmu pár nudních částí jinak je to fajn akční bojová podívaná. Libil se mi fight Blanks vs. Spider a konec mohl být lepší.(17.12.2013)

 • Caelos
  *

  Taková sestava mimoabecedních neherců se jen tak nevidí. Na písmeno Z se možná doškrábe Billy Blanks, kterého jsem měl kdysi celkem rád. Jalala jsem nikdy rád neměl no a Tarzan? Ten hraje asi jako Rainier Luftwaffe Wolfcastle v dobách největší slávy. Na ty počítačové protivníky se hodí jeden velmi pěkný staročeský výraz-kokotský.(15.7.2011)

 • Davered
  *****

  Virtuální realita, dřevní počítačová animace, souboje jak z Mortal Kombat a špetka kondenzované filozofie navrch. Geniální nebo dementní - záleží na úhlu pohledu. Já se ale bavil skvěle.(1.8.2009)

 • sotek
  ***

  Sice je to totální béčko, ale místy až nebezpečně a návykově zábavný. Je třeba se tu oprostit od objektivního hodnocení a prostě jenom nemyslet a užít si to. Navíc úderné duo Merhi, Blanks na konci zbijou tarzana! Co víc chtít?(25.4.2013)

 • iXtr3m3
  ***

  Arénovka s polokulturistom Billym Blanksom a Jalalom Merhim. Potešil aj niekdajší Tarzan Wolf Larson. :)(8.12.2018)

 • pend
  *

  Akční Bčko, žádný nápad.(6.1.2007)

 • Hapretor
  odpad!

  Larson se svým debilním blond přelivem odkazuje tento počin na úroveň odpadu. Má ten chlap vůbec jinej účes, než přiteplale rozevlátý dlouhý vlasy? Nevkusné!!!(13.8.2011)

 • drankeryth
  ***

  Celkom slusny, akcny film, ktory je napachnuty uz prachom casu, ze sa uz take filmy netocia. O akcne sekvencie nebola nudza a preto mi aj film plynul rychlym tempom dopredu. Na usmiatie boli zakomponovane pocitacove pikosky vo virtualnom svete:) Niektore hlasky vypustene do eteru ma fakt rozosmiali. Napriklad: Chcipni a podobne slova dnes trpia veselou nostalgoiu na davne casy, ktore sa pouzivali vo filmoch trpiacich 80-timi rokmi:)(13.1.2013)

 • Ronyk7
  *****

  U nás vyšlo pod názvem Bez milosti. Akční velmi solidní béčko.(5.8.2005)

 • MickeyStuma
  ***

  Snímek věnující se především prezentaci bojového umění je ještě dozvukem ohromného boomu přelomu 80. a 90. let, kde takto zaměřených především nízkorozpočtových videofilmů vzniklo až neskutečně ohromné množství a které dnes už bohužel zavál čas. Příběh se jako obvykle veze na značné jednoduchosti a přemírou bojových scén. Dějově se na svou dobu krapet ještě jednalo o sci-fi. Trénink boje za pomoci virtuální reality bylo v době vzniku filmu přeci jen ještě snem, i když se na virtuální realitě již pracovalo. Pro film to bylo zrealizované dobře, byť na svou dobu s maximálními grafickými možnostmi. Ale jako nostalgie to vypadá stále dobře. Dějová šablona je zachována a tak na konci lze opět očekávat vrcholný zápas. Místy mnoho patosu a reálných nelogičností, ale to už u takových snímků prostě bývá. Billy Blanks, Jalal Merhi a Wolf Larson. Co víc si přát.(25.8.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace