poster

Tygří spáry 2

 • USA

  TC 2000

Akční / Sci-Fi

USA, 1993, 91 min

Režie:

T.J. Scott

Scénář:

T.J. Scott

Kamera:

Curtis Petersen
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • fcreading
  ***

  Je ťažké niečo hodnotit čo sa tvári ako béčko. Billy Blanks ako Jason Storm kotrý je súčastou ochrany podzemného sveta. Jasonovi zastrelia jeho partnerku a on sa začne pomstievat. Bolo Yeung je vždy skvelý a vie bojové umenie tak isto ako Billy Blanks a do toho ešte Mattias Hues a o zábavu je postarané.(10.12.2008)

 • Luk80
  **

  Jezusku na vuzku. Vítejte v podzemním světě plném podivných událostí. Distributor samozřejmě na obal napsal Tygří spáry 2, aby to šlo na dračku :-) Blanks, Yeung, Merhi a Hues - to je přece nadupaná sestava, ale v tomto případě se všichni ponořili do bažiny a tam zůstali po celou dobu filmu. Ovšem ve kterém akčňáku uvidíte souboj Bola s Mathhiasem? Jenom tady :-) Jalal Merhi byl opravdu k smíchu. Pajac jménem Niky Pikaso co zapoměl že umí skvělé otočky. Holt, scénarista a produkce vše viděla jinak. Škoda....Každopádně je to skvost.(20.2.2017)

 • hladass
  **

  Béčko jako stehno, které s původními Tygřími spárami nemá vůbec nic společného (distributor se vyřádil), možná až na přítomnost Mehriho a Yeunga, který jednou jedinkrát v celém filmu "tygří spáry" ukáže... Spolu s nimi se ve filmu objeví taky Billy Blanks a hovado Matthias Hues, takže všem musí být zcela jasné, že o neskutečně béčkovou zábavu je postaráno... Příběh je tak debilní, že by urazil i pětiletého chovance Jedličkova ústavu, herci stojí za hovno, fighty jsou zmatené a nepříliš nápadité, ale co už... Z filmu na mě dýchla nostalgie a Bolo Yeung, to je prostě frajer, takže já byl v rámci možností i lehce spokojen...(5.5.2015)

 • corpsy
  ***

  Billy Blanks, Bolo Yeung, Jalal Merhi. Od tohto sa nedalo čakať nič len to, že kopance budú lietať kade tade, aj počas úmeria oboch strán ( a to netvrdím, že na niečo také príde ). A povedzte mi, chceli sme pred 25 rokmi, keď sme navštívili videopožičovňu, alebo kámošov majúcich videoprehrávač viac? Akí sme boli slabí!(25.11.2017)

 • 5150
  *

  Tenhle snímek do série "Tygří spáry" samozřejmě nepatří, to jen český distributor využil přítomnosti Bolo Yeunga a Jalala Merhiho, aby si tím zvýšil poptávku. Nevědomky tak způsobil komplikace s názvy, když za pár let dorazily na náš videotrh skutečná dvojka a trojka Tygřích spárů..)) Jinak je tohle akční béčko docela slabota. Akce je sice požehnaně, ale je hodně jednotvárná a po čase začíná nudit. Vezmeme-li v ůvahu to "hvězdné obsazení", tak je to zklamání..(12.12.2012)

 • - V traileri k filmu je použitá hudba zo snímky Talons of the Eagle (1992). (beso74)

 • - Přestože český distribuční název tomu nenaznačuje, film nepatří do série Tygřích spárů. (SeBig)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace