Tygří spáry 2

USA, 1993, 91 min

T.J. Scott

T.J. Scott

Curtis Petersen

Je ťažké niečo hodnotit čo sa tvári ako béčko. Billy Blanks ako Jason Storm kotrý je súčastou ochrany podzemného sveta. Jasonovi zastrelia jeho partnerku a on sa začne pomstievat. Bolo Yeung je vždy skvelý a vie bojové umenie tak isto ako Billy Blanks a do toho ešte Mattias Hues a o zábavu je postarané.(10.12.2008)

• Luk80

Jezusku na vuzku. Vítejte v podzemním světě plném podivných událostí. Distributor samozřejmě na obal napsal Tygří spáry 2, aby to šlo na dračku :-) Blanks, Yeung, Merhi a Hues - to je přece nadupaná sestava, ale v tomto případě se všichni ponořili do bažiny a tam zůstali po celou dobu filmu. Ovšem ve kterém akčňáku uvidíte souboj Bola s Mathhiasem? Jenom tady :-) Jalal Merhi byl opravdu k smíchu. Pajac jménem Niky Pikaso co zapoměl že umí skvělé otočky. Holt, scénarista a produkce vše viděla jinak. Škoda....Každopádně je to skvost.(20.2.2017)

• hladass

Béčko jako stehno, které s původními Tygřími spárami nemá vůbec nic společného (distributor se vyřádil), možná až na přítomnost Mehriho a Yeunga, který jednou jedinkrát v celém filmu "tygří spáry" ukáže... Spolu s nimi se ve filmu objeví taky Billy Blanks a hovado Matthias Hues, takže všem musí být zcela jasné, že o neskutečně béčkovou zábavu je postaráno... Příběh je tak debilní, že by urazil i pětiletého chovance Jedličkova ústavu, herci stojí za hovno, fighty jsou zmatené a nepříliš nápadité, ale co už... Z filmu na mě dýchla nostalgie a Bolo Yeung, to je prostě frajer, takže já byl v rámci možností i lehce spokojen...(5.5.2015)

Billy Blanks, Bolo Yeung, Jalal Merhi. Od tohto sa nedalo čakať nič len to, že kopance budú lietať kade tade, aj počas úmeria oboch strán ( a to netvrdím, že na niečo také príde ). A povedzte mi, chceli sme pred 25 rokmi, keď sme navštívili videopožičovňu, alebo kámošov majúcich videoprehrávač viac? Akí sme boli slabí!(25.11.2017)

• 5150

Tenhle snímek do série "Tygří spáry" samozřejmě nepatří, to jen český distributor využil přítomnosti Bolo Yeunga a Jalala Merhiho, aby si tím zvýšil poptávku. Nevědomky tak způsobil komplikace s názvy, když za pár let dorazily na náš videotrh skutečná dvojka a trojka Tygřích spárů..)) Jinak je tohle akční béčko docela slabota. Akce je sice požehnaně, ale je hodně jednotvárná a po čase začíná nudit. Vezmeme-li v ůvahu to "hvězdné obsazení", tak je to zklamání..(12.12.2012)

• - V traileri k filmu je použitá hudba zo snímky Talons of the Eagle (1992). (beso74)

• - Přestože český distribuční název tomu nenaznačuje, film nepatří do série Tygřích spárů. (SeBig)