Pilot v trenažéru stíhačky se najednou ocitne v roli vojáka v operaci "Pouštní bouřka". Na obrazovce se objeví sud s naftou, který před jeho očima exploduje a všechno zahalí černá tma. Když se obrazovka opět rozzáří, pilot leží v trenažéru mrtev. Prototyp bojového programu udělal víc než se od něj očekávalo. Armáda ihned vyhlašuje zákaz prací na této smrtící hře. Dr. Vincent MacInlyre (David Bradley) se ale nechce svého díla vzdát a přes Dacastina (Bob Cotie) najde způsob, jak prodat program cizí armádě. Detektivové Blake (Jalal Merhi) a Stoneová (Evan Lurieová) jdou po jeho stopě, netuší však, že se sami stávají hlavními aktéry smrtelné hry, kde platí jen jedno: vyhraješ-li, zůstaneš naživu. (Warlockee)

AD P

No príbeh je teda riadna somarina. Možno keď som to videl prvý krát v dobe vzniku ( ešte VHS samozrejme ), tak mi to tak možno nevadilo, ale napr. ten beh pred terčmi či preskok s lanom už dnes len tak nemôžem prehliadnuť . Aspoň 1* za to obsadenie a súboje a samozrejme spomienky na časy požičovní VHS a filmových videobéčok. ()