poster

Osudová chyba

 • USA

  Lower Level

Thriller

USA, 1992, 85 min

Scénář:

Joel Soisson

Kamera:

Wally Pfister

Hudba:

Terry Plumeri

Střih:

Nina Gilberti

Scénografie:

Dennis Brown

Kostýmy:

Jami Burrows
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (6)

 • lebowski
  **

  Na videu uvedeno jako Osudová chyba.Psycho thriller,žena uzavřena s maniakem v opuštěném domě.(23.5.2004)

 • Wacoslav1
  ***

  Překvapivě slušnej komorní thriller kterej sice po hodně slušným začátku trochu ztrácí tempo, ale dá se zkouknout bez problému. Překvapivým plusem je pak Bradley který toho psychopata zahrál nečekaně solidně. No říkal jsem si, že dám slušné 2*, ale za ten vtipný konec ještě jednu hvězdici přidám.55%(21.3.2019)

 • Ronyk7
  *

  Trošku zbytečný film. David by měl točit něco jiného. 14.08.2006(13.8.2006)

 • Virusman666
  *****

  Chtěl jsem původně tomuto docela slušnému polohororu dát tak 3-4 *, ale , když vidím jak je podhodnocený, tak kvůli spravedlnosti dávám plný počet, když člověk vidí, jak tu někteří úchyláci cpou 5* ruským sračkám a slušným filmům dávají "odpad!", tak se mi chce blít.... Vidím, že člen "Croma" to asi vidí podobně...díky(24.2.2013)

 • MickeyStuma
  ***

  David Bradley si kupodivu v tomto snímku zkusil pro něj poněkud neobvyklou roli. Překvapivě si střihl psychopata v uzavřeném prostoru jednoho mrakodrapu. Příběh v sobě míchá milostné téma přes psychologický motiv až k ponurému thrilleru. Naprosté minimum herců vyobrazuje zoufalost a strádání, ale bohužel je to místy nějak bez nápadu a zbytečně natahované. Psychologická hloubka se sice vcelku zdařila, ale jako by tomu ještě něco chybělo. Bradley po herecké stránce docela překvapil, avšak tu přeci jen bez akčních scén vypadá nějak podivně. Toto psychologické drama s prvky thrilleru sice není výsostným dílem, ale jako levná varianta videofilmu může obstát. Ale jen pro někoho.(23.6.2015)

 • marti
  *

  Psychopat v uniforme vrátnika zavrie v mrakodrape vyvolenú svojho srdca, ale tá (napodiv) neopätuje jeho záujem a konflikt je tu. Dopozeral som zo zvedavosti, na akých scenáristických výmysloch sa najviac zasmejem. Vyhrala to pasca s lanom priviazaného o kabínu výťahu, do ktorej chytili nezbedného vrátnika...(13.8.2006)