Fanita

Netradičná hlavná hrdinka, ktorá je pripútaná na invalidný vozík, ale nie je to z nej vôbec cítiť. Celá ľúbostná zápletka mi prišla mi veľmi romantická a celý čas som fandila hlavným hrdinom a dúfala, že skončia spolu. ()

silentname

"Christmas Ever After" je trošku filmom, ktorý poznáme a videli sme miliónkrát, ale jeho spracovanie je celkom unikátne a hlavne pôsobí veľmi uveriteľne. V prvom momente som zhodnotil, že Ali Stroker bola veľmi prirodzená vo svojej role. Plus mám pocit, že skutočnosť, že je pripútaná na vozík jej postave dokonca aj niečo pridala. Okrem toho je zaujímavé ju sledovať v tejto role a uvedomiť si, že je veľmi pozitívna, plná života a radosti a nebráni jej problém dokonca ani hrať bowling s vozíkom. Musím povedať, že Ali Stroker v tomto obdivujem. Nepôsobí nešťastne alebo zúfalo. Naopak to vyzerá, ako keby bola sama so sebou spokojná a šťastná. A pretavila to aj do svojej postavy Izzi. Takže čo sa jej výkonu týka, nemám absolútne žiadne výhrady. Okrem toho jej romanca s Danielom di Tomasso je veľmi uveriteľná a predstaviteľná. Občas tam síce hrajú rolu nejaké veľké náhody, ale v tomto svete to viem akceptovať. Rovnako ako aj skutočnosť, že potrebuje dostať svoju knihu v absolútne nepochopiteľnom dátume. Ale to sú proste veci, ktoré fungujú v romantických TV filmoch, Ak by som mal povedať ale pravdu, myslím si, že tento film nepotreboval opäť klasický zvrat nedorozumenia, kde sa na chvíľku film posunie na opačnú stranu len preto, aby sa potom vrátil naspäť a podobne. Najmä ak je tá romanca tak veľmi príjemná na pozeranie ako medzi nimi. Ale čo človek narobí? Hold vo svete vianočných romantických TV filmov som už začal akceptovať tie večné klišé. Hodnotenie: B+ ()