Komentáře uživatelů k filmu (924)

 • Tosim
  **

  Už mě začínaj štvát ty trilogie, které jimi evidentně nejsou.(21.8.2003)

 • skoda
  ****

  Strašně rád bych tento film hodnotil stejně jako první film, ale bohužel. Děj už není tak strhující jako v jedničce a dialogy místy silně pokulhávají. Je vidět, že co film ztrácí v těchto oblastech, se tvůrci snažili vynahradit třeba na velkolepém Zionu nebo efektech. Doba jednoduše pokročila. Škoda jen, že Reloaded nedosahuje takových kvalit jako první Matrix a zůstane navždy v jeho stínu.(10.1.2019)

 • diccon
  odpad!

  Naprosto zbytecnej film. Matrix by byl vybornej, kdyby bratri Buznowsti zustali jen u prvniho dilu. Tohle neni nic jinyho nez dojeni publika.(14.5.2019)

 • soukyd33
  ***

  Upřímně? Byla to blbost. Uteklo to jako voda, a prvnímu dílu se to vůbec nerovná. Kromě nových postav zde nic moc není. Město Sion je zde zajímavě uděláno, ale nechápu odvětrání. Nový agent je zde fajn, a ty boje jsou jediné co to drží nad vodou. Poznámka: Na tento film navazuje okamžitě Matrix Revolutions. Poznámka: S třetím dílem je tento lepší. Hvězdiček 3(28.8.2019)

1 13 24 36 44 45 46 47 následující >>
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace