Reklama

Reklama

Popelka II: Splněný sen

  • USA Cinderella II: Dreams Come True (více)

Obsahy(1)

Kouzelná pohádka o Popelce pokračuje zcela novým celovečerním příběhem, ve kterém pochopitelně nemohou chybět krásné písničky, dokonalá animace a všechny postavy, které znáte z původního zpracování Disney Classics. Když se Popelka s princem vrátí po svatbě a líbánkách do paláce, musí se ujmout mladá princezna královských povinností. Tou první je uspořádání plesu. Zpočátku to nemá příliš jednoduché, ale s pomocí dobré víly Modrovlásky a rozverné tlupy veselých myšek se jí to přece podaří. Nakonec se přesvědčíte, že sny se opravdu mohou stát skutečností přesně, jak to napovídá název příběhu Popelka II - Splněný sen. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (22)

retrix 

všechny recenze uživatele

Disney animace je krásná a děj je založen na vzpomínkách a vyprávěních myších kamarádů od příchodu Popelky na zámek. S jedničkou se úroven moc posuzovat nedá co se týče děje, není to tolik zábavné a napínavé až na několik momentů. Přesto pro malé dívaky je to určitě nepodstatné a pohádka jistě zaujme i jejich maminky. ()

NinadeL 

všechny recenze uživatele

Mnohem lepší, než jsem doufala. Transformace základního příběhu naštěstí byla jen nastíněna a Popelka si ihned na svém zámku sjednala pořádek. Do popředí se dostala jedna z jejích nevlastních sester a ukázalo se, že to není až taková ignorantka. Což nemusí korespondovat s každou verzí Popelky, ale disneyovská série zdá se být výtečná. Docela se těším i na trojku. ()

Reklama

Terzeus 

všechny recenze uživatele

Pokiaľ sa na tento film pozriem z hľadiska detského diváka, vidím dva stráviteľné a pomerne zábavné príbehy, ktoré udržia pozornosť. Ak sa na to pozriem z hľadiska dospelejšieho diváka, ktorý sa rád pozrie na animovaný film, vidím len prvých dvadsať zábavných minút a zvyšok je len prevarenie na rozšírenie stopáže. Poskladanie príbehu z troch príbehov, ktoré ale hovoria úplne to isté je čistý marketingový ťah. Neverím, že ľudia z Disneyho nemohli vymyslieť aj lepší príbeh, ktorý by nemuseli recyklovať. Aj keď fakt, že sa jedná o "Straight to video" film zrejme hovorí za všetko. Každopádne animácia je nepríliš podarená aj keď tu je zopár svetlých momentov, prostredia sú v celku málokedy bohaté ale keďže ide predovšetkým o deti, v tomto bode to určite tých najmenších zabaví. ()

Streeper 

všechny recenze uživatele

Pokračování Popelky jsem vlastně viděla dříve než originální první díl od Disneyho a hned se stal mým nejoblíbenějším filmem v dětství. Viděla jsem ho tolikrát, že jsem si pamatovala každé slovo z toho filmu. Mým nejoblíbenějším příběhem je ten, když se Anastázie zamilovala, protože každý si přece zaslouží druhou šanci. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Vrátit se po více jak po 50 letech k postavě, která je kreslená, asi není takový problém jako v případě, kdyby se jednalo o postavu hranou, ale stejně jsem měl pocit, že ta Popelka z roku 1950 byla prostě hezčí. No, on i ten příběh stál za něco. Tohle jsou tři povídky, které se vztahují k Popelčině životě po svatbě a nutno říct, že nejsou nijak nápadité a ani nijak emotivní nebo prostě pěkné. ()

Galerie (14)

Zajímavosti (1)

  • Rozpočet činil 5 milionů USD a navzdory negativním recenzím zaznamenal snímek v roce 2002 obrovský finanční úspěch a tržby za prodej VHS/DVD přesáhly 120 milionů dolarů. (fiLLthe3DD)

Reklama

Reklama