Bez servítky

(TV pořad)
Reality-TV / Soutěžní
Slovensko, 2021, 45 min

Každý deň iné kuchárske umenie, množstvo zábavy a emócie! Na obrazovkách televízie JOJ sa každý týždeň môžete stretávať s päticou zaujímavých ľudí, pričom každý deň pripraví „hostinu“ a zábavný program jeden z nich. Fantázii v jedle sa medze nekladú a divák môže sledovať nielen pestrú a chutnú paletu rôznych jedál, ale zároveň aj reakcie iných súťažiach. Súťažiaci, ktorí v daný deň nevaria, ale ochutnávajú, hodnotia hostiteľa bodmi. Bude pohostenie chutiť, alebo súťažiaci v ten deň dostane košom? Na konci týždňa sa diváci dozvedia, kto z pätice súťažiacich urobil najlepší dojem na ostatných a vybojoval si víťazstvo. (TV JOJ)

Fretakata

Relácie o varení mám rada. Medzikecy to strašne kazia. Kruci, keď sa navzájom komentujú súťažiaci, ako-tak: Hmno ... dobre. Ale rádobyvtipné vstupy komentátorov sú neodpustiteľne trápne a robia to nekukateľným. ()

ModryPlamen odpad!

Ak sa chcete naučiť variť chutné jedlá, tomuto sa oblúkom vyhnite a radšej si pozrite niečo na Youtube. Samotné varenie tu totiž nie je to, čím sa táto relácia snaží zaujať divákov. V tejto “kuchárskej” relácií máme 5 ľudí, ktorí sa rozhodli dobrovoľne strápniť v televízií. Čo sa týka jedla samotného, ktoré bolo varené súťažiacimi, to posúdiť neviem, nie som kuchár. Proces varenia, teda v tom dieli ktorý som videl ja, bol bulvárne spracovaný. Inak povedané, súťažiacej sa rozsypala ryža a voice-over o tom trepal hádam celú reláciu. Keď sa hostia napapkajú, pokračujeme zábavou, ktorá je zábavná akurát len pre súťažiacich a štáb, ale rozhodne nie pre diváka. Čo sa týka markizáckej relácie, tak na tú si už nepamätám, aby som to mohol porovnať. A pozrieť markizácku verziu na osvieženie pamäte po pozretí tohto rozhodne nemám v pláne. ()