Reklama

Reklama

Monsters of Man

Trailer

Obsahy(1)

Robotická společnost se spojí se zkorumpovaným agentem CIA, provádějícím nelegální, neschválenou vojenskou operaci. Shazují čtyři prototypy robotů, které nikdo nebude postrádat, do podezřelé základny vyrábějící drogy ve Zlatém trojúhelníku. Výsledkem chtějí dokázat, že robotická společnost je vhodná pro lukrativní vojenskou zakázku. Šest lékařů je však svědkem brutálního masakru nevinné vesnice. Když se poté stávají novými cíli, jsou nuceni zapojit se do smrtící hry na kočku a myš. (mac000)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (35)

Clark_Kent 

všechny recenze uživatele

Tak tady zcela bombasticky, podaná robotická vypalovačka. Se zatajeným dechem, jsem sledoval hutně vystavěný příběh. Navíc jěště perfektní prostředí z džungle. Upřímně, není dobrý věřit všem těmhle blábolům a rádoby recenzím, zde na nepříliš důvěřivém portálu csfd. Moji chuť mi Monsters of Man, vysloveně spravil. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

nebylo to ani zdaleka tak špatné jak napovídá místní hodnocení.Australani evidentně tyhle nízkorozpočtový jednohubky celkem umí.Ne snad,že by se jednalo o nějaké převratné dílo,ale na film s pár herci v lese a pár roboty zvládnou Monsters of man nabídnout solidní zábavu.Minimálně v rámci béčkových akčňáků určitě.Snad jen ta stopáž je přestřel a víc by tomu slušelo krácení minimálně tak o půl hodiny.Víc jak dvě je na podobný druh filmu zkrátka moc...60% ()

Reklama

PavelVanekArt 

všechny recenze uživatele

Tohle nebylo špatný, z posteru to ve mně evokovalo tvorbu Blomkampa a jeho vynikajících robotů, ale první záběry filmu zase ukázaly, že to bude béčko jak řemen, což bylo, trochu horší zpracování pohybu robotů a fádní herci, ale vyrovnávala to brutalita robotů, příjemný gore a nebát se toho, zabít dítě, i když mimo obraz. Kdybych byl hodnej, tak je to na hooodně slabý 4* ale jsou Vánoce a já hodnej nejsem, proto 3* a.k.a 59% ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Zápletka o tajnej misii v ktorej vláda testuje v nejakej bohom zabudnutej zahraničnej džungli bojové roboty. No a aby sa zbavili svedkov, tak vydajú príkaz všetkých zabiť. Či už miestnych osadníkov, drogových dílerov alebo zahraničných doktorov. Technická stránka je vydarená. Dočkáme sa celkom slušnej porcie akcie, ktorá sa nevyhýba ani poriadne šťavnatým gore scénam. Problém je extrémne prestrelená stopáž. Ďalším problémom sú postavy. Je ich tu príliš a nikto z nich poriadne ničím nezaujme. Ani nevinný dobytok na porážku a ani zloduchovia. Takže vo výsledku je to len ukážka technických schopností zúčastnených, ale ako film to sakra nudí. 4/10. ()

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

Klasický B-čkový scenár, ktorý však miestami budí dojem, že s trochu pozorností by sa dali dosiahnuť aj lepšie výsledky. Film upozorní na seba predovšetkým so svojou dĺžkou. Vypracovanie akčných scén, spoločne s malým „full-contact“ boju robotov je na veľmi solídnej úrovni. V danom sub-žánru B-čkových filmov nájdete výstupy, ktoré dopadli horšie ako „Monsters of Man“. P.S.: Rozhodne nečakajte film typu Číslo 5 žije. ;) Osobné hodnotenie: 61% (**) ()

Galerie (98)

Zajímavosti (3)

  • V čase 01:28:00 pronese jeden z robotů výrok: „Catch me if you can“ („Chyť mě, když to dokážeš“). Odkazuje tím na stejnojmenný film z roku 2002. (Nathaniell)
  • Na financování filmu se podíleli fanoušci z celého světa. Někteří tak dle výše příspěvku mohli získat digitální kopii filmu, digitální scénář, spořiče obrazovky anebo také své jméno v závěrečných titulcích filmu. (DJMaroko)
  • Cca 6 minut po zničení robota BR1 se řídící tým baví o tom, že lokalizovali BR1 a BR2, a na monitoru hlavního programátora je živý přenos z kamer všech 3 robotů s modulem. (Pavian)

Reklama

Reklama