Reklama

Reklama

Doupě rváčů

Trailer 1

Když speciální policejní jednotka vyrazí dveře undergroundového klubu rváčů s názvem Knuckledust, objeví sedm podzemních pater skutečného pekla, naplněných mrtvolami nesčetných bojovníků, zabijáků a zločinců. Pouze jeden do bezvědomí zbitý muž, který sotva dýchá, je stále naživu: Hard Eight. Pochybný vládní úředník je již na cestě, aby ho odvezl pryč. Vrchní inspektorce Katherine Keatonové a jejím týmu zbývá devadesát minut na to, aby ho vyslechli a zjistili, zda je jediným přeživším šťastlivcem, nebo naopak masovým vrahem. V pavučině všudypřítomných lží a korupce vyvstává otázka: "Kdo je skutečný zločinec?" (Cinemax)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (19)

Morholt 

všechny recenze uživatele

Dost často v hlavě strašila myšlenka, co by s tím dokázali udělat Ritchie nebo Tarantino, v ideálním světě oba dva. Inspirace tu byla znatelná. Největší slabinu vidím v akci, kterou decimuje  kamera, která se často nepochopitelně úplně zblázní. Druhým mínusem je nadužívaná ukecanost. Spousta replik je povedených, to zase jo, ale zároveň je tu dost takových, kterým chybí přirozená lehkost. Ale humor vesměs funguje a o tom to je. Pobaví i závěr, který přinesl řadu zvratů, že jsem měl problém se v tom vyznat, ale do toho celkově mišmašového pojetí zapadal. Co naopak oceňuji je casting, který vyšel na výbornou a bavil mě blikající neonový vizuál, který obyčejně moc nemusím. Suma sumáru slušná akční jednohubka, která sice měla navíc, ale i tak potěšila. 65% ()

YumiOkami 

všechny recenze uživatele

pribeh me moc nebavil, ale ty komedialni casti byli k nezaplaceni :D hlavne me pobavila postava Gethina Anthonyho, ten jeho uces z 80. let a to jeho "hrani si na drsnaka" (+ mel docela sick outfity). pak jak jeho postava “zmizela” (no spoilers), tak me to zacalo nudit. ale jinak doporucuji, bylo to urcite hodne zajimavy, jen me to moc nechytlo. || - “𝚆𝚑𝚊𝚝 𝚑𝚊𝚙𝚙𝚎𝚗𝚎𝚍 𝚝𝚘 𝚢𝚘𝚞?” - “𝙲𝚘𝚌𝚊𝚒𝚗𝚎.” 👊🏻🚨 ()

Reklama

JASON_X 

všechny recenze uživatele

Dobrý, i když comicsově absurdní příběh, okázale moderní forma, trocha bizarních výjevů, zajímaví herci, rychlopalné dějové tempo se spoustou (očekávaných) zvratů, pár pohledných bitek, mizerná rozskákaná ruční kamera v akčních scénách, vysoká kadence střihu i střídání žánru groteskního a komediálního se žánrem akčním a vážným. A to je v mých očích bohužel i hlavní kámen úrazu, protože grotesknost a komediálnost znatelně akčnost a vážnost převyšují; kdyby tomu bylo naopak, trefili by se mi tvůrci do vkusu ještě mnohem líp. Několik momentů je sice opravdu vtipných, ale mnohem víc je jich spíš křečovitě rádoby vtipných, někdy až trapných. Propříště doufám u podobných filmů ve výrazně temnější notu. ()

Lukoboss 

všechny recenze uživatele

"Her siren call luring me into the depths of hell once more." Chtělo by to pevnější vedení a mohla to být velice solidní béčková řezničina. Neonovej a hodně barevnej vizuál je zajímavej, ale po čase se okouká, souboje nejsou nijak extra a závěrečnej twist je celej takovej na sílu. Přitom to potenciál fakt má, ten nápad není vůbec blbej. Jenže tady to je chvílema akční a vážný, pak se najednou začne neskutečně hláškovat a vtipkovat a mezitím trochu žánrově film naráží na jakousi komiksovou notu. Přičemž jsem měl pocit, že pan režisér a scénárista v jedné osobě moc neví, co chce vlastně natočit. A to je docela proublem! ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Zo začiatku zaujímavý mišmaš arénovky, akčniaku, detektívky a Tarantinovsky/Ritchieovsky bláznivých postáv, ktoré vtipne kecajú o ničom. Čím ďalej tým viac je to prekombinované a nakoniec sa dozvieme, že všetko so všetkým súvisí. Druhá polovica ma už príliš nebavila a pripomínala mi Carnahanove nepodarky typu Smokin' Aces. Chce to byť cool za každú cenu, ale je to fakt prehnané. V jednotlivostiach je to ale ok a ako celok zaujímavá hovadina na jedno pozretie. 5/10. ()

Galerie (22)

Zajímavosti (1)

  • V závěrečných titulcích je k vidění krátká mezititulková filmová scéna. (Rominator)

Reklama

Reklama