silentname

"The Christmas High Note" sa tak nejako na poslednú chvíľu pridalo do zoznamu tohtoročných filmov, ktoré nám prináša Lifetime Chanell. Tu to ale nepôsobí, že ide priamo o ich produkciu, len to vysielajú v rámci zakúpených práv. Čo viac k tomu dodám okrem toho, že tento film si mohli odpustiť? Po niekoľkých celkom slušných a pár kvalitných filmoch asi našli dno toho čo nám mohli tieto Vianoce ponúknuť. Nemôžem povedať, že je to to absolútne najhoršie čo som tento rok z vianočných filmov videl, ale čo som mal v rámci zoznamu Hallmark a Lifetime je toto absolútne otrasný vianočný darček, ktorý neodporúčam rozbaľovať nikomu. Iba ak ste niekto taký filmový fanatik ako ja a dokážete sa na to pozerať celú dobu bez toho, aby vám z toho bolo mentálne zle. Film je tak neskutočne nudný a tak otravný, že som ho mal chuť vypnúť po pár minútach. Nakoniec som to nezvládol ďalej plne vnímať a začal som sa filmu venovať viac sporadicky. Naši hlavní hrdinovia sú mizerní protagonisti a herecky to nedávajú skoro vôbec. Ak som chcel počas sledovania filmu niekoho skutočne vymeniť, tak to boli ľudia v tomto projekte. Najlepšia je v tomto filme Kassandra Clementi a tak trošku som si pri sledovaní hovoril, že by bolo lepšie, keby bol tento príbeh iba o nej. Film vyťahuje z rukáva nové a nové zvraty, ktoré to celé absolútne podkopávajú a sú tu tak absurdné scénky, že sa vám pri tom zastaví rozum. Plus k tomu (a to nepreháňam) absolútne najteatrálnejší a najtrápnejší bozk na záver, ktorý som kedy počas tohto roku videl. Nemám k tomu slov. Ostávajú posledné dva filmy, tak dúfam, že dopadnú lepšie ako tento paskvil, lebo aby si to Lifetime na záver takto pokazili nestojí podľa mňa za to. Ak nie ste niekým, kto robí spolu so mnou veľký vianočný challenge 2020, tak tomuto filmu sa vyhnite. Hodnotenie: D ()