Wade

Tak jsem nakonec zhlédnul Terror na dvakrát,protože mě film nedokázal vůbec zaujmout a bylo mi vlastně jedno o čem film je. Dám ale přeci jen alespoň 1* to za hlavně za 2x pěkné krvavé ubodání a taky za 2x useknutí hlavy nic víc si z filmu stejně ani nepamatuji. 20% ---- 2/10 IMDb ()

Goldbeater

Londýnský béčkař Norman J. Warren natočil poměrně konvenční vyvražďovačku, v níž rodová kletba postupně likviduje příslušníky rodiny, která v 18. století upálila zlou čarodějnici. Terror je raný britský slasher, který není moc svázán pravidly, a tak v jednu chvíli na plátně řádí tajemná postava s nožem, jindy neviditelná entita, nebo prostě jen pohybující se věci po místnosti. Stát se tedy může úplně cokoliv, což docela nabízí rozmanitou škálu hororových scén, ale nedějová vata, která je spojuje, to docela stahuje dolů - spád to příliš nemá. Finální psychedelicky pestrobarevná scéna je ovšem top. Plus Peter "Chewbacca" Mayhew v sice několikavteřinové roli, ovšem s velmi teatrálním entrée. ()

corpsy

Aj napriek tomu, že vata v tomto filme je riadne hustá, ´´terror´´ scény a hlavne záver ma ujistili, že ide o nadpriemerného hráča na poli hororu. Neznámeho, prekvapujúceho, odvážneho ( Norman J. Warren zrejme vedel, ako na to ). ()