Muž z bulváru Kapucínů

Muž z bulvára Kapucínov

A Man from Boulevard des Capucines

Komedie / Muzikál / Romantický / Western

Sovětský svaz, 1987, 99 min

Takový sovětský Limonádový Joe. A musím říct, že každý z těchto filmů má svá pro i proti. Muž z bulváru Kapucínů je pro mě zajímavější tématem (Johny First, snažící se kultivovat kovboje pomocí filmu rozhodně přebíjí kdejakého kolalokaře) a mnohem víc mě bavily všudypřítomné gagy. Na druhou stranu ale zklamala hudební čísla a místy mi přišlo, že to zbytečně moc tlačí na pilu. V každém případě se ale jedná o výborný komediální western se vším, co k tomu patří - od rvaček a alkoholu, až po pistolníky a pohřebáka.(10.3.2014)

• kocourMour

Sovětská kovbojka, na které jsem byl jako malý kluk v kině a moc mi toho z ní dodnes v hlavě nezůstalo. Pamatuji se jen, že i v té době, kdy jsem byl nadšený skoro z každého filmu, jsem z kina odcházel dost v rozpacích.(25.8.2009)

Ach, western zo sovietskeho zväzu.. No človek to musí vidieť, aby pochopil, o čom je reč.. :) Vlastne som sa vcelku bavila..(7.9.2011)

ČESKOSLOVENSKÁ KINOPREMIÉRA: ÚPF = X./ 1988, réžia českého znenia = MIROSLAV KUBIŠTA (3.8.2009)(5.8.2009)

Westernová komedie doslova nabitá gagy, ale možná až příliš se tvůrci zaměřili na kvantitu před kvalitou. A tak některé momenty vyvolají spíše takový nucený smích, což je velká škoda. režie Alla Surikova // Febiofest 2006(29.3.2006)