D'Artaňan i tri muškeťora (TV film)

• Sovětský svaz

Д'Артаньян и три мушкетёра

• Sovětský svaz

D'Artanyan i tri mushketyora

Dobrodružný

Sovětský svaz, 1978, 220 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (7)

Absolútny súhlas s Mr. Apache, len dodám, že muzikálové vsuvky vôbec nie sú rušivé.(12.4.2006)

Absolutně nejlepší zpracování geniální Dumasovy knihy. Alespoň z těch, co jsem viděl. A viděl jsem jich dost. Američtí tvůrci mušketýrských paskvilů by se na tom mohli vyučit - když už neumějí číst. Žádný pokus o přepracování mušketýrů do modernějšího pojetí neobstojí, neboť už sám Dumas vytvořil tu nejmodernější možnou předlohu, schopnou obstát kdykoliv. Jedinou spornou věcí na tomto filmu jsou muzikálové vsuvky. I tak: pět hvězdiček. Protože tady se někdo strefil do černého.(12.4.2006)

Komediálně a téměř muzikálově (četné písničky) pojaté zpracování notoricky známých Dumasových tří mušketýrů.(23.3.2005)

Za mě super, v roli D'Artagnana mám sice raději M. Yorka, ale celkově vzato se mi tato verze Mušketýrů zdá nejvíce pohodová, příjemná, pocitově jako čtení knižní předlohy. A písničky... inu, svérázné, ale proč ne :)(15.10.2017)

Sovietski mušketieri sú ozaj spevácky nadaní :)(10.9.2013)

Jedno z nejlepších zpracování vůbec(13.7.2013)

Kdysi, opravdu kdysi dávno je dávali na ČST1 na Velikonoce. Nemohl jsem se od nich odtrhnout a tak mne odtrhli rodiče, jelikož měli nějakou důležitou cestu někam na návštěvu. Po letech se mi podařilo komplikovaně dohledat a s velmi chabou ruštinou skouknout. A nic to z té atmosféry tehdy neztratilo. Skvělé zpracování.(12.9.2015)