Cry-Baby

Cry-Baby

Komedie / Muzikál

USA, 1990, 82 min

• haWranka

Tohle se opravdu těžko hodnotí. Je to něco mezi Pomádou a Hříšným tancem. Hm, co si budeme nalhávat - je to blbost. Ale jsou tu dvě věci, který jsou úžasný. Písničky a Johnny. A to neříkam jenom proto, že je to můj oblíbenec, ale proto, že on si tuhle roli prostě užíval, dokázal z toho udělat něco víc (bohužel ne o moc:).(6.2.2010)

Ehm. Dost ujetý muzikál s hodně dobrou hudbou. Chvílema je to fakt super a chvílema dost debilní, ale celkově se mi líbila taková ta naivita a bavilo mě to. Už jen kvůli Johnny Deppovi co zpívá písničky podobné Elvisovi a celkově má i takovej elvisovskej image. Dostával mě jeho gang složenej z megabachyně, Iggyho Popa, harleyařský důchodkyně, ženský se zmutovanym ksichtem a Traci Lords. Deppova holka je taky good. Jako bonus Willem Dafoe v roli bachaře plácajícího Deppa přes prdel.(28.3.2006)

Jeden by řekl, že po všech těch Depp/Burton filmových šílenostech už bude připraven na všechno. No, na tohle vás ani nic moc dobře nepřipraví. Osobně ani moc muzikály nemusím, takže o to hůř se mi to hodnotí. Pár dobrých písniček tam bylo, ale kvůli těm hrozným zjevům se mi to chtělo několikrát vypnout. Znovu to vidět nemusím.(22.6.2013)

Tešila som sa na film v štýle Pomáda s Johnnym Deppom. Po prvých "vtipoch" som si povedala, že no dobre, tak to nebude úplne "seriózny" film. :) Mám rada komédie, ale toto mi prišlo miestami skôr ako paródia na niečo. Trošku moc prehnanej srandy na môj vkus (napr. Hatchet-face, tetovanie el. kresla na hrudi, ...), ale Johnny Depp a Amy Locane neodolateľní. Kvôli nim, hudbe a atmosfére 3,5/5. :)(13.2.2013)

Zhodnotit jako celek je docela obtížné. Hudba byla super, jak adaptace, tak pro tento film napsané písně. RnR je prostě moje krevní skupina. S hereckými výkony to už bylo horší, Johny to sice dost vynahrazoval jeho skvělou "slzou," ale zbytek obsazení je nejspíš lepšími hráči pokeru než herci. Děj měl chvílemi citelné díry, ale jinak na muzikál...to docela šlo. Nejrozporuplnější byl asi humor. Chvílemi jsem měl co dělat, abych neskončil smíchy na zemi ale bohužel o něco častěji jsem se ptal sám sebe, co jsem komu udělal, že se dívám na takovou peachovinu. A málem bych zapomněl na to nejlepší, 50. léta, nádherná auta, světlé barvy, jak obleků, kalhot či košilí, prostě bomba. Celkově asi tak na 3,5, na 4 to nevidím, ale jenom 3, to je zas málo.(31.5.2015)